استراماچونی: از ایران فرار ننموده ام و آماده ام بازگردم، تحریم های آمریکا مشکلاتی جدی برای ایرانی ها ایجاد نموده است

به گزارش تفطن، آندره آ استراماچونی می گوید از ایران نگریخته و آماده بازگشت به روی نیمکت تیم فوتبال استقلال است.

استراماچونی: از ایران فرار ننموده ام و آماده ام بازگردم، تحریم های آمریکا مشکلاتی جدی برای ایرانی ها ایجاد نموده است

به گزارش تفطن، آندره آ استراماچونی که یکشنبه شب قرارداداش را با باشگاه استقلال به صورت یکجانبه فسخ و روز دوشنبه نیز ایران را به مقصد ایتالیا ترک کرد، می گوید آماده بازگشت به ایران است، این در حالی است که وی پیش از این در گفت وگو با رادیو 105 ایتالیا گفته بود ظرف 48 ساعت آینده همه چیز پس از مذاکرات وکلایش - با نمایندگان باشگاه استقلال - تعیین خواهد شد.

این سرمربی 43 ساله که از باشگاه استقلال خواسته تا از راهی قانونی طلب یورویی اش را به حساب بانکی اش در ایتالیا واریز نمایند تا حاضر به برگشت به ایران گردد، در گفت وگو با رادیو رای ایتالیا گفت: قطعاً من از ایران فرار ننموده ام اما وقتی نمی توانستم در آنجا کار کنم، معنایی هم نداشت در ایران بمانم. اگر توافقی با باشگاه استقلال صورت بگیرد، فوراً سوار هواپیما و راهی ایران می شوم و تنها منتظر تماسی از جانب وکیلم هستم.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش در واکنش به ادعای بعضی رسانه ها که مدعی شده بودند؛ استراماچونی حتی یک پِنی از باشگاه استقلال نگرفته و به همین خاطر ایران را ترک نموده، گفت: نمی خواهم وارد جزئیات شوم اما این ادعا درست نیست که باشگاه استقلال هرگز به من پرداختی نداشته است. آنها به دلیل تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا که از جنبه های مختلف روی زندگی شان تأثیر گذاشته، در آنجا مسائل واقعاً جدی دارند اما قوانینی توسط فیفا اجرا می گردد که همین موضوع مسائلی را در چند ماه اخیر به وجود آورد.

استراماچونی همچنین درباره اعتراض خیابانی طرفداران استقلال پس از فسخ یکجانبه قراردادش که در حمایت از وی صورت گرفت، اعلام نمود: از دید احساسی، این اتفاق زیبایی است که باعث می گردد احساس غرور کنم. بابت این اتفاق (فسخ قرارداد) متأسفم. این داستان سحرانگیزی بود که با استقلال آغاز شد. طرفداران از وزارت ورزش انتقاد کردند، چون استقلال تیمی دولتی است و هوداران بر این باورند که آنها مسئول این اتفاقات هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 916

به "استراماچونی: از ایران فرار ننموده ام و آماده ام بازگردم، تحریم های آمریکا مشکلاتی جدی برای ایرانی ها ایجاد نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: از ایران فرار ننموده ام و آماده ام بازگردم، تحریم های آمریکا مشکلاتی جدی برای ایرانی ها ایجاد نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید