انگلیس در دوران همه گیری کرونا از پهپاد برای انتقال خون و تجهیزات پزشکی استفاده می کند

به گزارش تفطن، انگلیس اعلام کرده است در دوران همه گیری کرونا از پهپاد ها برای امور پزشکی استفاده خواهد کرد. این پهپاد ها نیاز به حضور نیرو های انسانی در سطح شهر و به خطر انداختن فاصله گذاری اجتماعی را کاهش می دهند.

انگلیس در دوران همه گیری کرونا از پهپاد برای انتقال خون و تجهیزات پزشکی استفاده می کند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قرار است این پهپاد ها تحت یک آزمایش این فناوری های تجهیزات محافظ شخصی را بین سه بیمارستان در همپشایر، جنوب انگلستان و جزیره ای در ساحل جنوبی انگلیس (Isle of Wight) حمل کنند.

وزیر حمل و نقل دولت انگلستان گفت که این اقدام به دلیل نیاز فوری این هفته انجام می شود. این پهپاد ها می توانند برای تحویل تجهیزات حساس، مانند خون استفاده شوند. Isle of Wight بخشی از بریتانیا است، اما به شدت به تجهیزات پزشکی متکی است. از آنجا که در حال حاضر خدمات حمل و نقل کشتی به این سرزمین کاهش یافته است، نیاز به راه های جایگزین برای تأمین منابع مهم است.

اگرچه این مدل خاص از پهپاد قادر است 100 کیلوگرم را تا 1000 کیلومتر حمل کند، اما پهپاد مذکور در ابتدا با حداکثر ظرفیت بار خود کار نخواهد کرد. مگی اولدمام، مدیر اجرایی Isle of Wight NHS Trust، گفت: ارائه خدمات NHS در یک جزیره با بسیاری از چالش ها روبه رو است، بنابراین خارق العاده است که پیشرفت هایی را که در زمینه پشتیبانی از مراقبت های بهداشتی در Isle of Wight وجود دارد ارتقاء دهیم.

پهپاد ها قبلاً در کشور های مختلف به عنوان ابزاری (بحث برانگیز) برای اجرای دستورات مقامات استفاده می شده اند.

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1263

به "انگلیس در دوران همه گیری کرونا از پهپاد برای انتقال خون و تجهیزات پزشکی استفاده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس در دوران همه گیری کرونا از پهپاد برای انتقال خون و تجهیزات پزشکی استفاده می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید