تهدید جنبش الابدال عراق علیه آمریکا ، نیروهای آمریکایی قصد حمله نظامی به حشدالشعبی و گروه مقاومت دارند

به گزارش تفطن، کمال الحسناوی، معاون دبیرکل جنبش الابدال عراق امروز (چهارشنبه) تاکید کرد که اگر آمریکا این بار خطایی انجام دهد، پاسخ گروه های مقاومت بسیار کوبنده خواهد بود.

تهدید جنبش الابدال عراق علیه آمریکا ، نیروهای آمریکایی قصد حمله نظامی به حشدالشعبی و گروه مقاومت دارند

الحسناوی فاش کرد که جنبش وی اطلاعات دقیقی از عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی عراق در باره قصد آمریکا در هدف قرار دادن مقرهای الحشد الشعبی و گروه های مقاومت دریافت کرده است.

اطلاعات دقیق الابدال درباره تحرکات اخیر آمریکا در عراق

به گزارش المعلومه، وی در مصاحبه با روزنامه العربی الجدید گفت که جنبش الابدال اطلاعات دقیقی در دست دارد که آن را از عبدالمهدی دریافت کرده است که نشان می دهد آمریکا قصد دارد حملاتی علیه سایت های نظامی متعلق به الحشد الشعبی انجام دهد.

الحسناوی افزود که با توجه به این اطلاعات، همه اقدام های امنیتی پیشگیرانه برای جلوگیری از تلفات عمده انسانی و مادی در صورت بروز هر گونه حمله آمریکا به مقرهای الحشد الشعبی و گروههای مقاومت و همچنین فرماندهان اتخاذ و نیز طرح ها و مقرهای جایگزین برای هرگونه شرایط اضطراری پیش بینی و در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد در صورتی که هر گونه حمله جدید علیه الحشد الشعبی و گروه های مقاومت انجام شود، ما این بار پاسخ بسیار کوبنده ای به آمریکایی ها خواهیم داد.

الحسناوی همچنین گفت که این حمله به گروه های مقاومت برای اجرای حملات علیه نظامیان آمریکایی به عنوان نیروهای اشغالگر، مشروعیت خواهد بخشید و همه چیز را برای رویارویی و پاسخ آماده خواهد کرد.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1198

به "تهدید جنبش الابدال عراق علیه آمریکا ، نیروهای آمریکایی قصد حمله نظامی به حشدالشعبی و گروه مقاومت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید جنبش الابدال عراق علیه آمریکا ، نیروهای آمریکایی قصد حمله نظامی به حشدالشعبی و گروه مقاومت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید