حمله ارتش یمن به آرامکو عربستان نشانه اقتدار روزافزون جبهه مقاومت است

به گزارش تفطن، مدیر مسئول روزنمه کیهان گفت: حمله ارتش یمن به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان نشانه اقتدار روزافزون نیروهای مقاومت منطقه و خاتمه دوره هژمونی آمریکا و متحدانش است.

حمله ارتش یمن به آرامکو عربستان نشانه اقتدار روزافزون جبهه مقاومت است

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در گفت و گو با ، درباره حمله یمن به تأسیسات نفتی آرامکو عربستان اظهار کرد: حمله ارتش یمن به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان نشانه اقتدار روزافزون نیروهای مقاومت منطقه و خاتمه دوره هژمونی آمریکا و متحدانش است.

او با اشاره به این حملات شرح داد: همه دشمنان مقاومت سردرگم شده اند و اظهارات متناقضی می کنند، گاهی می گویند این حملات از سوی ایران بود و برخی مواقع هم مطرح می کنند که این حمله از سوی عراق اجرا شده است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: سردرگمی آمریکا و متحدانش نشان دهنده این است که دوران قبلی تمام شده و معادلات تغییر کرده است، حمله یمن به عربستان در بزرگترین پالایشگاه دنیا بود که روزانه هفتصد میلیون بشکه نفت از این پالایشگاه صادر می شد، اما الآن تولید نفت آن نصف شده و قیمت افزایش پیدا کرده است.

شریعتمداری بیان کرد: آمریکایی ها مطرح می کنند که از ذخایر خود استفاده می کنند اما دروغ می گویند، ترامپ کدام حرفش راست بود که این حرفش راست باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 612

به "حمله ارتش یمن به آرامکو عربستان نشانه اقتدار روزافزون جبهه مقاومت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله ارتش یمن به آرامکو عربستان نشانه اقتدار روزافزون جبهه مقاومت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید