خبرنگاران آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی دقیق نیست

به گزارش تفطن، تبریز - خبرنگاران - رییس شورای اسلامی تبریز با اشاره به ابتلای 15 نفر به کرونا و فوت 3 نفر از مبتلایان در آذربایجان شرقی گفت: آمار مبتلایان دقیق نیست چراکه کیت تشخیص به اندازه کافی وجود ندارد.

خبرنگاران آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی دقیق نیست

شهرام دبیری، روز یک شنبه در جلسه شورای اسلامی این شهر اضافه کرد: در زمان کنونی از کرونا حراسی باید به سمت کرونا زدایی حرکت کرد چرا که آمار فوتی های کرونا بسیار کمتر از آمار مبتلایان به سرطان و یا کسانی است که در جاده ها تصادف می کنند.

وی با اشاره به فوت 3 هزار نفر مبتلا به کرونا از بین 80 هزار مبتلا به این ویروس، گفت: سالانه بیش از یک میلیون نفر در اثر تصادف رانندگی در جهان فوت می کنند که این آمار قابل مقایسه با فوتی های کرونا نیست.

رییس شورای اسلامی تبریز با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه شهروندان موجب کنترل بیماری در سطح شهر شده است، گفت: همه باید نسبت به پیشگیری و کنترل ویروس کرونا اقدام و با عزم عمومی می توان به این بیماری غلبه کرد.

دبیری، با قدردانی از رعایت بهداشت فردی و عمومی توسط شهروندان تبریز ادامه داد: شهروندان باید با اقدامات پیشگیرانه مانع از شیوع و گسترش این ویروس به سایر افراد جامعه شوند.

وی همچنین با قدردانی از تلاش های اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری برای تدوین و بررسی بودجه سال 99 شهرداری تبریز ادامه داد: امروز تبصره های بودجه سال 99 به تصویب خواهد رسید.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1117

به "خبرنگاران آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی دقیق نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آمار مبتلایان به کرونا در آذربایجان شرقی دقیق نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید