خبرنگاران بدون حب و بغض فعالیت کرده است

به گزارش تفطن، خبرنگاران/فارس نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید براینکه همه رسانه ها باید در انتشار اخبار مقید به اصول اخلاقی باشند، خاطرنشان کرد که خبرنگاران تلاش کرده تا بدون حب و بغض اخبار را پیگیری و منتشر کند.

خبرنگاران بدون حب و بغض فعالیت کرده است

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

مسعود رضایی در گفت وگو با تفطن، ضمن تبریک 20 سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، بیان کرد: تجربه شخصی بنده بر این بوده که تفطن از رسانه هایی است که همیشه شفاف و بدون حب و بغض اخبار را منتشر کرده است.

او با تاکید بر اینکه بدون خبرگزاری جامعه ابتر خواهد ماند، گفت: هیچ جامعه ای بدون آزادی مطبوعات، پویایی نخواهد داشت.

نماینده مردم شیراز در مجلس همچنین ضمن تبریک فرا رسیدن روز دانشجو، با بیان اینکه این روز نماد حضور قشر مولد و پویای جامعه در دانشگاه هاست، گفت: دانشجویان که بهترین مطالبه گران جامعه هستند، باید با توجه به شرایط فعلی کشور بیش از گذشته در جامعه حضور داشته باشند.

رضایی اضافه نمود: اگر معتقد به دموکراسی هستیم باید اجازه داده شود تا دانشجویان در محیط های دانشجویی به نقد وبررسی مسائل مهم جامعه بپردازند.

او همچنین گفت که روز دانشجو فرصت مناسبی برای قرار دریافت دانشجویان با مسئولان در کنار هم است تا با تشریک مساعی شاهد پویایی دانشگاه ها باشیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد: امروز که دانشجویان به سطحی از آگاهی، دانش و کیفیت فکری رسیده اند باید اجازه داد تا خود انتظامات و امنیت جلسات را برعهده بگیرند، چرا که آنها خود به خوبی آن را مدیریت خواهند کرد و در این صورت هم حس مسئولیت پذیری در آنها نهادینه خواهد شد و هم اینکه با آزادی بهتری با حاکمیت همراهی خواهند کرد.

رضایی با تاکید مجدد بر اینکه روز دانشجو فرصت خوبی برای نقادی دانشجویان است، گفت: مسئولیت اجتماعی آینده کشور به دست دانشجویان رقم خواهد خورد، پس باید با نقد کردن و پاسخ شفاف و درست به نقادی آنها، تمرین پاسخ به نقد را یاد بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 899

به "خبرنگاران بدون حب و بغض فعالیت کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بدون حب و بغض فعالیت کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید