سارق دورهمی های فامیلی دستگیر شد

به گزارش تفطن، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران عظیم از دستگیری سارقی اطلاع داد که در دورهمی ها و مهمانی های فامیلی، از اقوامش سرقت می کرد.

سارق دورهمی های فامیلی دستگیر شد

به گزارش خبرنگاران سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی در این باره اظهار کرد: خانمی با مراجعه به پلیس اظهار کرد که بیست و یکم آبان سال گذشته برای تولد فرزندش در منزل خود یک مهمانی تدارک می بیند. حوالی ساعت 21 پس از اتمام مهمانی و خروج مهمانان از منزل، متوجه می شوند که دزد یا دزدانی وجه نقد، ارز و مقادیری طلا جمعاً به ارزش 150 میلیون تومان را سرقت کردند.

وی با اشاره به اینکه کلیه مهمانان تحت تحقیقات پلیسی قرار گرفتند، گفت: طی آنالیز های میدانی تعیین شد سرقت های مشابه دیگری نیز از دوستان و اقوام مشترک افراد حاضر در مهمانی انجام شده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی اظهار کرد: با توجه به حساسیت و سریالی بودن سرقت ها، تحقیقات پلیسی به صورت دقیق و منسجم ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان به یکی از مهمانان به نام کیارش مشکوک شدند. در نهایت پس از جمع بندی سرنخ های پلیسی تعیین شد پس از تاریخ سرقت از منزل شاکی، مبلغ چشمگیری از یکی از طلا فروشی های سطح شهر تهران به حساب وی واریز شده است.

وی ادامه داد: مدیر طلافروشی به این پایگاه احضار شد و در مورد مبالغ واریزی به حساب فرد گفت که مقداری طلا به صورت بدون فاکتور از متهم خریده است.

وی ادامه داد: پس از کوشش کارآگاهان در نهایت متهم به هشت فقره سرقت دیگر به همین شیوه از سایر اقوام اعتراف کرد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در خاتمه گفت: دزد و مالخر پس از تحقیقات تکمیلی به دادسرا معرفی شدند که با توجه به نسبت فامیلی بین دزد و مالباخته ها، پس از اخذ رضایت از کلیه شاکیان متهمان با صدور قرار تامین آزاد شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1967

به "سارق دورهمی های فامیلی دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارق دورهمی های فامیلی دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید