عملیات ساخت مجتمع مسکونی 200 واحدی دادگستری کرمان شروع شد

به گزارش تفطن، خبرنگاران: با حضور رئیس کل دادگستری استان، رئیس شورای شهر کرمان و جمعی از مسئولان دادگستری استان، عملیات ساخت مجتمع مسکونی 200 واحدی کارکنان و قضات دادگستری کرمان در حد فاصل پل کوثر و چهارراه فرهنگیان شروع شد.

عملیات ساخت مجتمع مسکونی 200 واحدی دادگستری کرمان شروع شد

جهت دریافت خدمات بهترین طراحی خانه ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران از کرمان، رئیس کل دادگستری استان در آئین کلنگ زنی ساخت مجتمع مسکونی دادگستری کرمان، اظهار کرد: شرکت تعاونی کارکنان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان به منظور رفاه کارکنان دادگستری استان شکل گرفت.

یدالله موحد گفت: با توجه به اینکه مسئله مسکن امری ضروری و مهم است، مقرر شد برای کارکنان و قضاتی که احتیاج به مسکن دارند، یک مجتمع مسکونی احداث گردد.

وی از ثبت نام 200 نفر از کارکنان و قضات دادگستری استان در شرکت تعاونی کارکنان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان اطلاع داد و اضافه نمود: مقرر شد برای این تعداد افراد مجتمع مسکونی 200 واحدی احداث گردد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه قطعه زمینی در حد فاصل پل کوثر و چهارراه فرهنگیان خریداری شد، توضیح داد: با همکاری شهرداری منطقه دو کرمان، پروانه احداث این مجتمع مسکونی اخذ شد.

موحد با تاکید بر اینکه اعتبار ساخت مجتمع مسکونی 200 واحدی دادگستری توسط اعضا تأمین می گردد، گفت: این پروژه در مدت سه سال آینده تکمیل می گردد.

وی با اشاره به اینکه مساحت زمین مجتمع را 400 قصب و زیربنای آن را 40 هزار مترمربع است، اظهار داشت: طبق برآوردهای اجرا شده، این پروژه با متری یک میلیون و 300 هزار تومان به انتها برسد.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1184

به "عملیات ساخت مجتمع مسکونی 200 واحدی دادگستری کرمان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات ساخت مجتمع مسکونی 200 واحدی دادگستری کرمان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید