مذاکرات مدیران استقلال با دانشگر در باشگاه، یا مرا برگردانید، یا رضایتنامه ام را بدهید! خبرنگاران

به گزارش تفطن، مذاکراتی میان محمد دانشگر و بعضی از مدیران باشگاه استقلال طی روزهای گذشته صورت گرفت و طرفین شرایط خود را مطرح کردند.

مذاکرات مدیران استقلال با دانشگر در باشگاه، یا مرا برگردانید، یا رضایتنامه ام را بدهید! خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در جریان جدال با پیکان و پس از سرانجام آن اتفاقاتی رخ داد که فرهاد مجیدی به واسطه آنها محمد دانشگر را از حضور در تمرینات استقلال منع کرد و این بازیکن از آن موقع به بعد دیگر در جمع آبی پوشان آفتابی نشده است. نکته جالب توجه اینکه فرصت جابجایی زمستانی هم 28 اسفند سرانجام پیدا می نماید و تکلیف دانشگر باید تا آن موقع تعیین گردد در غیر این صورت تا انتهای فصل جزو بازیکنان استقلال باقی خواهد ماند. بر اساس آخرین خبرهای رسیده، مذاکراتی میان این بازیکن و بعضی از مدیران باشگاه طی روزهای گذشته صورت گرفت و طرفین شرایط خود را مطرح کردند.

ظاهراً استقلالی ها به این بازیکن پیشنهاد نموده اند تا قبل از سرانجام مهلت جابجایی از این تیم جدا شده و راهی تراکتور گردد ولی دانشگر در پاسخ به پیشنهاد مطرح شده از طرف مدیران استقلال مدعی شده است که یا باید شرایط برای بازگشت او به تمرینات فراهم گردد یا اینکه باشگاه رضایتنامه اش را صادر کند تا خود این بازیکن تیم جدیدش را انتخاب کند. به هر حال تکلیف دانشگر باید تا پنج شنبه شب تعیین گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1830

به "مذاکرات مدیران استقلال با دانشگر در باشگاه، یا مرا برگردانید، یا رضایتنامه ام را بدهید! خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات مدیران استقلال با دانشگر در باشگاه، یا مرا برگردانید، یا رضایتنامه ام را بدهید! خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید