هشدار درباره سیاست شایعه پراکنی واشنگتن در عراق

به گزارش تفطن، یک کارشناس امور امنیتی عراق از سیاست آمریکا در شایعه پراکنی در کشورش به منظور تاثیرگذاری بر افکار عمومی و هدایت آنها به سوی اهداف اصلی واشنگتن خبر داد.

هشدار درباره سیاست شایعه پراکنی واشنگتن در عراق

یک کارشناس امور امنیتی عراق از سیاست آمریکا در شایعه پراکنی در کشورش به منظور تاثیرگذاری بر افکار عمومی و هدایت آنها به سوی اهداف اصلی واشنگتن خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل تفطن، حافظ آل بشاره کارشناس امور امنیتی عراق، درباره سیاست آمریکا در شایعه پراکنی و انتشار اخبار رعب انگیز در کشور به منظور بازتاب آن در در خیابان های عراق به منظور اجرای طرح هایش در داخل این کشور هشدار داد.

وی در گفت وگو با پایگاه خبری المعلومة گفت: واشنگتن اخیرا درعراق از شیوه های جدیدی برای اطلاع از فضای افکار عمومی در عراق و منطقه استفاده می کند. شایعاتی درباره کشتار و آدم ربایی و برخی قضایای سیاسی از طریق شبکه های اجتماعی و رسانه های متبوعش منتشر می کند و هدف از آن، بازتاب آن در خیابان های عراق است.

این کارشناس عراقی توضیح داد که واشنگتن با سوء استفاده از واکنش های در عرصه تظاهرات های عراق و نیز افکار عمومی، به دنبال اجرای طرح های خود در این کشور است و اغلب اخبار مربوط به قتل و آدم ربایی منتشر شده در این روزها یا صحت نداشته یا بازنشر اخبار سوخته و قدیمی است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 930

به "هشدار درباره سیاست شایعه پراکنی واشنگتن در عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار درباره سیاست شایعه پراکنی واشنگتن در عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید