کانادا مهاجران غیرقانونی را به آمریکا باز می گرداند

به گزارش تفطن، نخست وزیر کانادا پذیرش هرگونه مهاجر غیرقانونی را که برای عبور از مرز مشترک آمریکا و کانادا کوشش می نمایند، رد نموده است.

کانادا مهاجران غیرقانونی را به آمریکا باز می گرداند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش گروه بین الملل تفطن به نقل از رویترز، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا گفت: کانادا دیگر مهاجران غیرقانونی را که سعی می نمایند با عبور از مرز مشترک با ایالات متحده وارد این کشور شوند، قبول نخواهد کرد و آنها را به مقام های آمریکایی تحویل خواهد داد.

سیاست جدید دولت کانادا در قبال مهاجران غیرقانونی یک تغییر تاکتیک مهم و بزرگ در دولت لیبرال به شمار می رود.

دولت کانادا اخیرا اعلام نموده بود کسانی که به وسیله مرز مشترک آمریکا وارد کانادا شوند، قرنطینه خواهند شد.

ترودو در کنفرانس خبری اضافه کرد: این یک اقدام موقت است که تا زمانی ادامه خواهد یافت که بحران ویروس کرونا ادامه داشته باشد. اینها تدابیر استثنایی برای حفاظت از شهروندان است.

از سال 2017 تا به امروز بیش از 50 هزار نفر از مرز مشترک آمریکا عبور نموده و وارد کانادا شده اند. بسیاری از آنها گفته اند که می خواهند از سیاست سرکوب ترامپ علیه مهاجران و پناهجویان غیرقانونی رهایی یابند.

ترودو تاکید نمود: تا امروز هر کسی به وسیله مرز آمریکا وارد کانادا شده، در انزوا و قرنطینه قرار خواهد گرفت ولی از این پس به مقام های آمریکایی تحویل داده خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1067

به "کانادا مهاجران غیرقانونی را به آمریکا باز می گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا مهاجران غیرقانونی را به آمریکا باز می گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید