یوونتوس با گل ایگواین اینترمیلان را برد

به گزارش تفطن، یوونتوس پیروز شد در سن سیرو با نتیجه 1-2 اینتر را مغلوب کند.

یوونتوس با گل ایگواین اینترمیلان را برد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی تفطن، یوونتوس در شبی که نمایش بهتری از اینتر ارائه داد، در نهایت همانند دو سال قبل با گل دقایق سرانجامی گونسالو ایگواین پیروز شد اینتر را شکست داده و با رقم زدن اولین شکست اینتر، صدرنشین سری آ لقب گیرد.

بازی با فزونی یوونتوس شروع شد و این تیم خیلی سریع و در دقیقه چهار به گل اول دست یافت. روی پاس میرالیم پیانیچ، پائولو دیبالا در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق از بین پاهای میلان اشکرینار دروازه اینتر را باز کرد.

در دقیقه هفت یوونتوس تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما کریستیانو رونالدو بدشانس بود که ضربه تماشایی او از پشت محوطه به دیرک دروازه اینتر برخورد کرد.

در ادامه اینتر بر جریان بازی مسلط شد و در دقیقه 18 به گل تساوی دست یافت. خطای هند دی لیخت باعث شد اینتر به پنالتی دست یابد و لائوتارو مارتینز علیرغم تشخیص صحیح شزنی آن را تبدیل به گل کرد.

دقایقی بعد اینتر روی حرکت زیبای لوکاکو تا آستانه زدن گل دوم هم پیش رفت اما ضربه تماشایی لائوتارو مارتینز با مهار فوق العاده شزنی همراه شد. در اواخر نیمه اول کریستیانو رونالدو پیروز شد دروازه اینتر را باز کند، اما داور بعد از بازینی صحنه این گل را مردود گفت.

در دقیقه 45 و روی پاس خدیرا، رونالدو فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه زمینی او توسط سمیر هندانوویچ مهار شد تا نیمه اول تماشایی با تساوی 1-1 به سرانجام برسد.

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه 48 برای یوونتوس ایجاد شد اما ضربه فدریکو برناردسکی از پشت محوطه توسط هندانوویچ مهار شد. در دقیقه 54 رونالدو با یک ضربه محکم از پشت محوطه دروازه اینتر را تهدید کرد اما ضربه او به بیرون رفت.

دقایقی بعد دیبالا در موقعیتی تقریبا تک به تک در دو مرحله اقدام به ضربه زدن کرد اما ضربات او راهی به دروازه حریف نیافت.

در دقیقه 64 روملو لوکاکو در موقعیتی خوب وارد محوطه شد اما حضور به موقع دی لیخت مانع استفاده از این موقعیت شد.

در دقیقه 69 وسینو با ضربه ای محکم دروازه یووه را تهدید کرد اما این شوت بعد از برخورد به دی لیخت به دیرک خورد و به بیرون رفت.

لحظاتی بعد این بار رونالدو از زاویه ای بسته اقدام به ضربه زدن کرد اما هندانوویچ دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

اما در دقیقه 79 یوونتوس به گل دوم رسید. با پاس بنتاکور، ایگواین در محوطه صاحب فرصت شد و با ضربه ای زمینی و دقیق زننده گل دوم لقب گرفت.

در دقیقه 85 وسینو در موقعیتی تک به تک می توانست گل تساوی اینتر را به ثمر برساند اما شزنی دروازه یوونتوس را نجات داد. در ادامه کوشش اینتر برای زدن گل تساوی نتیجه نداشت و یوونتوس در نهایت با نتیجه 1-2 به پیروزی دست یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 571

به "یوونتوس با گل ایگواین اینترمیلان را برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوونتوس با گل ایگواین اینترمیلان را برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید