احسان حدادی: من 8 سال دیگر به عنوان ورزشکار ادامه خواهم داد، سعی می کنم با کمترین هزینه اردوها را انجام بدهم

به گزارش تفطن، قهرمان پرتاب دیسک کشور گفت: هدف ما کسب یک نتیجه خوب در المپیک است و هر صحبتی که می گردد در راستا کسب بهترین نتیجه است.

احسان حدادی: من 8 سال دیگر به عنوان ورزشکار ادامه خواهم داد، سعی می کنم با کمترین هزینه اردوها را انجام بدهم

به گزارش خبرنگار ورزشی تفطن، احسان حدادی در حاشیه اهدای مدال ورزشکاران به موزه ورزش در محل کمیته ملی المپیک گفت: این یک اقدام خیلی خوب بود و امیدوارم که این موضوع رواج پیدا کند و بیشتر قهرمانان مدال ها و نمادهای خود را به موزه تقدیم نمایند و جوانان نیز با دیدن آنها انگیزه بگیرند. من می خواستم مدال نقره المپیک 2012 را اهدا کنم اما آن را در چند سال قبل به محک داده بودم و به همین دلیل امروز پیراهنی را که با آن قهرمان بازی های آسیایی شدم به موزه اهدا کردم.

وی درباره شرایطش گفت: هدف ما کسب یک نتیجه خوب در المپیک است و هر صحبتی که می گردد در راستا کسب بهترین نتیجه است. موضوع من پول نیست بلکه داشتن امکانات اولیه همچون مربی و فیزیوتراپ است. بحث پول در میان نیست بلکه باید هزینه های یک مربی و فراهم شدن امکانات تامین گردد.

پرافتخارترین ورزشکار ایران در تاریخ بازی های آسیایی درباره مبلغ 4 میلیارد و 800 میلیونی که برای آماده سازی المپیک پیشنهاد داده، گفت: این مبلغ برای کسب بهترین نتیجه در المپیک بوده است. مسئولان به من گفتند که رقم مورد نظر را بگویم و من هم شرایط ایده آل را به آنها گفتم. جایی که بهترین ورزشکاران جهان با همه توان برای کسب مدال کوشش می نمایند، ما باید بهترین شرایط را در نظر بگیریم. من از شرایط کشور مطلع هستم و سعی می کنم با کمترین هزینه اردوها را انجام بدهم. به هر حال امروز هم برای شروع تمرینات دیر است.

حدادی در پاسخ به این سوال که نهایتا چه زمانی با فدراسیون دوومیدانی تفاهم نهایی ایجاد خواهد شد، گفت: تفاهم که در نهایت انجام می گردد. همچنین صالحی امیری به موضوع ورود نموده و این هفته هم یک جلسه دیگر خواهیم داشت. من شرایط را درک می کنم و می خواهم با کمترین هزینه اردوها را برگزار کنم ولی برای کسب یک نتیجه خوب حداکثر ها را باید در نظر گرفت.

وی مطرح کرد: هر مربی را که در نظر بگیرند چه ایرانی باشد و چه خارجی کار می کنم. من بهترین شرایطی را که احتیاج است را گفتم و این رقم ایده آل بود اما قرار نیست که حتما پرداخت گردد.

حدادی در خاتمه در پاسخ به این موضوع که شنیده می گردد اگر با مبلغ موردنظر او موافقت نگردد او از جهانی قهرمانی کنار خواهد رفت، گفت: من 8 سال دیگر به عنوان ورزشکار ادامه خواهم داد و بعد از آن نیز اگر شرایط فراهم باشد وارد عرصه مدیریتی می شوم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 307

به "احسان حدادی: من 8 سال دیگر به عنوان ورزشکار ادامه خواهم داد، سعی می کنم با کمترین هزینه اردوها را انجام بدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احسان حدادی: من 8 سال دیگر به عنوان ورزشکار ادامه خواهم داد، سعی می کنم با کمترین هزینه اردوها را انجام بدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید