همه اخبار و مقاله ها

کانوپولو کاپ آسیا، نتایج تیم های مردان و زنان کشورمان در روز نخست

روز نخست رقابت های کانوپولو کاپ آسیا چین امروز برگزار گردید و تیم ملی مردان و بانوان ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

19 آذر 1398

نمای جدید میدان تقسیم استانبول (

پس از گذشت بیش از 6 سال از اعتراضات گسترده به تخریب پارک گزی در حاشیه میدان تقسیم استانبول و ساخت یک مرکز فرهنگی و مسجد به جای آن، تصویر هوایی جدیدی از نمای این میدان از مراحل پایانی ساخت مسجد جدید میدان تقسیم حکایت دارد.

19 آذر 1398

اظهارات فرمانده عملیات بغداد درباره نقش عوامل نفوذی در تظاهرات های عراق

فرمانده عملیات بغداد با اشاره به حضور عوامل نفوذی در میان تظاهرات کنندگان عراق، تأکید کرد که نیروهای تحت امر وی حتی یک گلوله به سمت معترضان شلیک نکردند.

18 آذر 1398

جدیدترین موضع گیری عبدالمهدی درباره نظامیان آمریکایی در عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از النهرین، عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق اظهار داشت: حفظ حاکمیت کشور با احترام به حقوق و آزادی ملت و نیز توسعه توان ذاتی برای حفظ امنیت و حاکمیت و ادامه مبارزه با داعش و تروریسم میسر می گردد.

18 آذر 1398

خاتمه نفتا می تواند به شدت به صنعت طیور آمریکا لطمه بزند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کارگران در مزارع و مرغداری های تگزاس، مرغ ها را برای صادرات به مکزیک کشتار می نمایند؛ بازاری که به ستون اقتصاد این منطقه و تمرکز کلیدی بخش پرورش طیور آمریکا، تبدیل شده است.

17 آذر 1398

آیفون های 2020 احتمالا مجهز به بریدگی نمایشگر کوچک تری هستند

به گزارش بنجامین گسکین که یکی از افشاگران اخبار مربوط به محصولات اپل محسوب می شود، اپل مشغول بررسی نمونه های مختلف فیس آی دی است که به این شرکت اجازه می دهد اندازه بریدگی نمایشگر را برای آیفون های 2020 کاهش دهد.

17 آذر 1398

پیشرفت های قابل قبولی در رشته پزشکی هسته ای داشته ایم

به گزارش خبرنگاران، قاسم سلطانی در بیست ویکمین کنگره سالانه و ششمین کنگره بین المللی پزشکی هسته ای و تصویربرداری مولکولی که در بیمارستان رضوی برگزار گردید اظهار کرد: رشته پزشکی هسته ای، رشته ای جدید و نوپایی است و خوشبختانه پیشرفت ها در این حوزه خیلی...

16 آذر 1398

اسکوترهای خودران آزمایش می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، اسکوترهای خودرانی ساخته شده که به بهبود شبکه های حمل ونقل شهری یاری می نمایند.

16 آذر 1398

اولاند: هر کسی که نمی خواستیم پیروز گردد در سوریه پیروز شد

خبرنگاران آنلاین:رئیس جمهور سابق فرانسه از شرایط کنونی سوریه ابراز تاسف و خاطرنشان کرد: متأسفانه همه کسانی که اروپا نمی خواست در سوریه پیروز شوند، پیروز شدند.

15 آذر 1398

ثبت بیش از 5 میلیون تردد در محورهای لرستان

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: از آغاز طرح اربعین حسینی تا خاتمه 28 مهرماه بیش از 5 میلیون تردد در محورهای استان به ثبت رسیده است.

15 آذر 1398

تاج: اشتباه داوران مناسبات ندارد و سازمان یافته نیست، کمیته انضباطی با اعتراض تیم ها برخورد جدی انجام داد

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که قصد این فدراسیون دفاع از جامعه داوری است و گفت: اشتباهات داوران سازمان یافته نیست و مناسباتی هم ندارد.

14 آذر 1398

زیباسازی به عهدش برای نیما وفا می نماید؟

رئیس سازمان زیباسازی شهر تهران در حالی اعلام نموده همزمان با روز تولد نیما یوشیج در 21 آبان، خانه این شاعر را رسما افتتاح می نماید که فقط 23 روز تا تولد او مانده و به نظر می رسد تا کنون فقط جارویی به حیاط خانه کشیده اند!

14 آذر 1398

حضور حمید سوریان در مسابقات امیدهای دنیا

دارنده 7 مدال طلای کشتی فرنگی دنیا و المپیک تیم ایران در مسابقات امیدهای دنیا را همراهی خواهد نمود.

14 آذر 1398

وزیران خارجه اتحادیه اروپا درباره ایران گفت وگو می نمایند

در نشست روز دوشنبه وزیران خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل، ایران و وضعیت منطقه غرب آسیا یکی از موضوعات مورد بحث خواهد بود.

13 آذر 1398

مسائل مالی را درک می کنم، برای انتخابی المپیک کوشش خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی واترپلو ایران روز سه شنبه راهی اردوی سنگاپور خواهد بود. پیش از اعزام تیم ملی، الکساندر چیریچ در نشست خبری جوابگوی سؤال خبرنگاران بود. الکساندر چیریچ در نشست خبری ابتدا به زبان فارسی با خبرنگاران خوش و بش کرد و گفت: سلام، به...

12 آذر 1398

سه فیلم ایرانی به جشنواره فِر راه یافتند

به گزارش خبرنگاران به نقل از بنیاد سینمایی فارابی، فیلم های سینمایی خانه ای در خیابان چهل و یکم ساخته حمیدرضا قربانی، قشنگ و فرنگ ساخته وحید موساییان و سینما نیمکت ساخته محمد رحمانیان در جشنواره بین المللی فیلم فِر در کوزوو روی پرده می روند.

12 آذر 1398

فیس بوک خبری دروغین در سنگاپور را اصلاح کرد

تنها دو ماه از اجرایی شدن قانون مبارزه با اخبار جعلی در سنگاپور نگذشته بود که دولت این کشور به فیس بوک دستور داد تا اصلاحیه ای در خصوص پست ارسالی جعلی و دروغین یکی از کاربران این شبکه اجتماعی منتشر کند. مقامات فیس بوک در ابتدا نسبت به درخواست دولت سنگاپور...

12 آذر 1398

تایلند با شکست اردن قهرمان شد

تیم ملی فوتبال تایلند با غلبه بر اردن قهرمان تورنمنت جام پادشاهی شد.

11 آذر 1398

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رقبای روئینگ سواران درشانس مجدد معین شدند

قایقرانان ایرانی فردا و در سومین روز از بازی های آسیایی 2018، در 3 ماده از رشته روئینگ در بخش شانس مجدد با حریفان خود رقابت خواهند کرد.

11 آذر 1398

افزایش شمار قربانیان انفجار مسجد ننگرهار افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، روز گذشته مسجدی در ننگرهار در حالی که حدود 350 نفر در آن حضور داشتند با چند انفجار همراه شد.

10 آذر 1398
تعداد: (758)