بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: برای بهترین شدن در جام بین قاره ای انگیزه دارم

به گزارش تفطن، بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان می گوید که انگیزه بالایی برای بهترین شدن در جام بین قاره ای دارد.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: برای بهترین شدن در جام بین قاره ای انگیزه دارم

مهدی شیرمحمدی که به عنوان بازیکن جوان و تازه وارد به تیم ملی فوتبال ساحلی اضافه شده در این باره به خبرنگار ورزشی تفطن گفت: شرایط خوبی در اردو پشت سر گذاشتیم و اردو به اردو هم بیشتر با دیگر بازیکنان هماهنگ می شوم. ما بازیکنان جوانی هستیم که به تیم ملی اضافه شده ایم و می توانیم از تجربه بازیکنان بزرگ تر استفاده کنیم. در کنار آقای اوکتاویو و هاشم پور، آقای احمدزاده و مسی گر هم که از بازیکنان با تجربه تیم هستند، خیلی به ما یاری می نمایند.

وی با بیان اینکه امیدوارم ما جوان ها بتوانیم پاسخ اعتمادی که شده را بدهیم درباره حضور تیم ملی در جام بین قاره ای گفت: دو سه بازیکن خوب تیم مصدوم هستند و ما جوان ها باید کوشش کنیم با عملکردمان جای خالی آنها را پر کنیم. امیدوارم با تمریناتی که آقای اوکتاویو به بازیکنان می دهد، به آمادگی لازم برای حضور در جام بین قاره ای برسیم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی در خصوص اینکه اولین حضورش در تیم ملی را تجربه می نماید و در صورت حضور در جام بین قاره ای می تواند پدیده مسابقات گردد، گفت: امیدوارم بتوانم پدیده شوم. به مسابقات جام بین قاره ای نرفته ام، اما خیلی برای بهترین شدن در این تورنمنت انگیزه دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 224

به "بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: برای بهترین شدن در جام بین قاره ای انگیزه دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی: برای بهترین شدن در جام بین قاره ای انگیزه دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید