برادران هاشمی بدون هدایت به صحنه باز می گردند

به گزارش تفطن، برادران هاشمی این روزها دست به کار آماده سازی نمایش تازه ای هستند. نمایشی با نام خانواده آقای هاشمی که قرار است در تماشاخانه سنگلج به صحنه برود.

برادران هاشمی بدون هدایت به صحنه باز می گردند

متن این نمایش نوشته علی عامل هاشمی است که خودش هم کارگردانی آن را بر عهده دارد و هادی عامل هاشمی، دیگر برادر هاشمی، به نام تهیه کننده و مشاور کارگردان، برادر جوان تر خود را در اجرای این اثر همراهی می کند.

هادی عامل درباره اجرای این نمایش به ایسنا می گوید: این نمایش خانوادگی اجرا می شود ولی از آنجا که هدایت هاشمی، دیگر برادر ما، مشغول بازی در یک پروژه تصویری است، فرصت حضور در این نمایش را ندارد و گروه اجرایی به طنز می گویند، این نمایش قصه خانواده آقای هاشمی بدون هدایت است.

به گفته او، این نمایش هم گوشه چشمی دارد به ماجراهای خانواده آقای هاشمی، خانواده ای کازرونی که ماجراهای آن را در کتاب اجتماعی دوره مدرسه مان داشتیم و هم اشاره هایی به خانواده برادران هاشمی (هنرمندان تئاتر ایران) دارد، چرا که این نمایش را به صورت خانوادگی روی صحنه می برند.

داستان این نمایش درباره خانواده ای است که یک سال از فوت مادرشان می گذرد. نیمی از این خانواده در کار تعزیه خوانی هستند و نیمی دیگر در کار نمایش های شادی آور ایرانی و از این راه گذران زندگی می کنند. پیش از این پدر این خانوانده فوت کرده و حالا هم که یک سال از درگذشت مادرشان می گذرد، ماجراهایی برای آنان رخ می دهد و ...

هادی عامل می گوید: با اینکه روزهای سختی را می گذرانیم ولی خوشبختانه حاصل تمرین های ما کمدی خوبی شده است و در این دوره که عموما حال همه مان بد است، با این نمایش حال مان خوب شده و امیدواریم این حال خوب به تماشاگران مان هم منتقل شود.

نمایش کمدی خانواده آقای هاشمی با بازی مسعود حجازی مهر، هادی عامل، فهیمه باروتچی، علی عامل هاشمی، بهادر اورعی، سینا رازقی، سالار دریاموج، فرشته قنام پور، ینامن رضازاده، به زودی در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود. بلیت این نمایش در سایت تیوال به فروش گذاشته می شود.

منبع: همگردی
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2030

به "برادران هاشمی بدون هدایت به صحنه باز می گردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادران هاشمی بدون هدایت به صحنه باز می گردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید