تعبیر خواب توالت (دستشویی)

به گزارش تفطن، با تعبیر خواب دستشویی، تعبیر خواب مستراح، تعبیر خواب توالت عمومی، تعبیر خواب شستن دستشویی، تعبیر خواب کاسه توالت و تعبیر خواب چاه توالت همراه ما باشید.

تعبیر خواب توالت (دستشویی)

سرویس سرگرمی - به گفته معبران غربی دیدن مکانی بمانند توالت که محلی برای دفع ادرار و مدفوع انسان است در خواب بیانگر نیازهای اساسی فرد بیننده خواب است. این نیازها ممکن است وجود داشته باشند و یا شما در آینده با آن ها روبرو شوید. دیدن توالت در خواب نشانه این است که بایستی احساسات ناخوشایند و قدیمی خود را کنار گذارید همانگونه که در دستشویی به ادرار اجازه خارج شدن از بدن خود را می دهید.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب دستشویی (مستراح)

حضرت امام جعفر صادق فرماید:

دیدن توالت در خواب بر پنج وجه بود:

 1. مال حرام.
 2. عیش و زندگی دنیا.
 3. خزینه (خزانه و انبار).
 4. شروع در حرام.
 5. زن خادمه و حرامخوار.

کارل یونگ می گوید:

دیدن دستشویی در خواب نمادی از آزاد سازی احساسات است. شما نیاز دارید که در زندگی تان از شر چیزی بی استفاده خلاص شوید. دیدن توالت در خوابتان ممکن است تجلی فیزیکی در مورد یک مثانه پر باشد. خواب تلاش می کند که شما را از خواب بلند کند و به دستشویی بفرستد.

تفسیر اینکه شما نمی توانید دستشویی را پیدا کنید یا اینکه شما در پیدا کردن دستشویی مشکل دارید، بیانگر این است که شما در رها کردن و بیان احساسات خود مشکل دارید. شما مانع از احساسات درست خود در مورد چیزی می شوید.

تعبیر خواب توالت عمومی

کارل یونگ می گوید:

تعبیر خواب اینکه شما در دستشویی عمومی هستید بدون اینکه در و دیواری باشد یا در شرایطی دستشویی داشته ولی اطراف شما پر از آدم است بیانگر این است که از اینکه حریم خصوصی کافی مخصوص به خود را داشته باشید، نا امید می شوید. شما همیشه دیگران و رفع نیاز هاشان را ارجح تر از خود و نیاز هایتان می دانید. در نتیجه، شما حس این را ندارید که حریم خصوصی دارید یا فضای مخصوص به خود را دارید.

تعبیر دیگر خواب این است که شما با این مساله مشکل دارید که احساسات قبلی را رها کنید. شما می ترسید که اگر این احساسات را رها کنید، پس دیگران که اطراف شما هستند، شما را قضاوت خواهند کرد و به نقد خواهند گذاشت.

تعبیر خواب کاسه توالت

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید:

 • کاسه توالت می تواند به اندوخته های مالی خواب بین مربوط باشد
 • اگر کاسه توالت پر شده بود از نجاسات اندوخته های مالی خواب بین زیاد می باشد
 • اگرمستراح کاسه توالت نداشت و یا خراب بود یعنی شخص خواب بین نمی داند چگونه دارایی هایش را نگهداری کند و آنها را خرج می کند
 • اگر کاسه توالت تمیز وپاکیزه بود شخص اندوخته های مالی ندارد.

معبرین غربی گویند:

تعبیر خواب دیدن کاسه توالت اشاره به نفس و غرور آسیب دیده شخص بیننده خواب دارد. شما اعتقاد دارید که می توانید همه چیز را به دست بیاورید ولی همیشه اوضاع بر وفق مراد شما نخواهد بود. این رویا معمولا زمانی رخ می دهد که باید فکری به حال روابط خود با دیگران کنیم (در ارتباط با اطرافیان به مشکل برخورده ایم)

تعبیر دیدن ردیفی از کاسه توالت نشان دهنده مسائل بین شما و فردی با جنس مخالف در اطراف شماست.

نگرانی عظیم و عظیم در ضمیر ناخودآگاه خود را به صورت کاسه توالت شکسته نشان می دهد. این خواب هشداری است که مورد گزند جامعه و اطرافیانتان قرار خواهید گرفت.

تعبیر خواب چاه توالت

ابن سیرین: اگر ببینید که در چاه توالت خانه خود افتاده اید از مال خود خرج خواهید کرد و اگر ببیند جوری در چاه توالت بیفتد که دست و پایش بشکند تعبیرش آن است که گرفتار بلای سختی می گردد.

تعبیر خواب شستن دستشویی

اگر در خواب دستشویی را تمیز می کنید، به این معنی است که شروع به ریختن دیوار خارجی و برداشتن موانع می کنید.

تعبیر خواب دستشویی گرفته

کارل یونگ می گوید:

 • دیدن توالتی که در خوابتان گرفته است، بیانگر این است که شما احساساتتان را نگه می دارید و حفظ می کنید. احساساتتان مدت زیادی در قید و بند بوده و شما هم اکنون نیاز دارید که احساسات منفی را رها کنید
 • خواب دیدن توالتی که پرشده یا اب گرفته است بیانگر تمایل شما به ابراز کامل احساساتتان است.
 • دیدن توالت کثیف نشان از نگرانی های فرد خواب بیننده دارد و اینکه در اطرافش پول و مال هایی وجود دارد که منبع درست و سالم و مشخصی ندارد.

تعبیر خواب ساختن توالت و دستشویی

محمد بن سیرین گوید: اگر کسی ببیند که توالت و دستشویی می سازد به جمع آوری مال دنیا می پردازد و از مال و اموال خود چیزی نخواهد بخشید. برخی دیگر از معبرین دیدن توالت در خواب را به زنی جادوگر تعبیر کرده اند که آن زن حرام خوار و بی دین می باشد.

تعابیر خواب مرتبط

 • تعبیر خواب مدفوع
 • تعبیر خواب ادرار کردن
 • تعبیر خواب اسهال

تعبیر خواب ادرار کردن در دستشویی

محمد بن سیرین می گوید: اگر در خواب ببینید که در توالت ادرار و مدفوع می کنید غرق در جمع کردن مال و ثروت خواهید گشت.

منبع: ستاره
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1532

به "تعبیر خواب توالت (دستشویی)" امتیاز دهید

91 کاربر به "تعبیر خواب توالت (دستشویی)" امتیاز داده اند | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب توالت (دستشویی)"

2 دیدگاه

فرهاد داودی مبارکه 20 اسفند 1399

سلام وارد توالت عمومی شدم یک آقای مومن خارج شد با ریش و شخصیت از توالت و یک خانم وارد توالت شد،دو ردیف توالت ها حدود 12 تا خراب بود و درهایش را قفل کرده بودند و تنها 3 توالت دربش برای استفاده باز من وارد محیط شستن دست شدم ولی وارد توالت نشدم ولی شاهد خروج مرد مومن و ورود زن با حجاب ضعیف شدم و با مرد مومن نظاره گر محیط تقریبا سرسبز کوهستان مجاور شدیم

پاسخ به فرهاد داودی مبارکه

ثانی 20 بهمن 1399

سلام محبت بفرمائید تعبیرخواب رو به بنده حقیر بگید ممنون ومتشکرم
خواب دیدم رفتم توالت منزل خودم کاسه توالت پرازمدفوع وادراربود به خودم گفتم این گرفته خودم باچوب بازش میکنم
استادمحبت بفرما جواب روارسال بفرمائید ممنون ومتشکرم

پاسخ به ثانی
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید