قرارداد استوکس و لی اروین فسخ نشده است

به گزارش تفطن، علیرضا اسدی ظهر امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت قرارداد استوکس گفت: قرارداد این بازیکن فسخ نشده و مفتوح است. با توجه به تکرار مسائل انضباطی توسط آنتونی استوکس، جلسات متعدد کمیته انضباطی با حضور وی برگزار گردید.

قرارداد استوکس و لی اروین فسخ نشده است

وی در همین خصوص اضافه کرد: با توجه به اینکه باشگاه تمامی مفاد قرارداد خود در مورد این بازیکن خارجی را اجرا کرده و وی نیز با تایید کتبی دریافت کلیه مطالبات اصرار به ترک ایران داشت، بهانه تراشی ها دلیلی بر عدم اقدامات قانونی نخواهد بود.

اسدی همچنین گفت: باتوجه به شرایط این بازیکن، مسائل انضباطی و نگاه نامتناسب ایشان با اصول حرفه ای باشگاه، کمیته انضباطی وی را ملزم به تبعیت از مفاد مندرج در قرارداد نمود و در مرحله اول 30 درصد قرارداد ایشان کسر شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی همچنین گفت: شرایط روحی و روانی استوکس و نگاه وی به فوتبال در این مقطع با نگاه باشگاه، همخوانی نداشت که این عدم همخوانی می توانست اصول حرفه ای باشگاه را خدشه دار کند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص اروین نیز گفت: پرونده لی اروین نیز در کمیته انضباطی باشگاه مفتوح است و در این ارتباط تصمیم گیری ها اعلام می گردد، البته اگر رفتار این بازیکن تغییر کند باشگاه نیز در تصمیماتش تجدیدنظر می نماید.

اسدی در خصوص رفتن استوکس از تبریز نیز گفت: باشگاه این حق را برای خود قائل است که با پیگیری به وسیله مراجع ذی صلاح داخلی و خارجی حقوق قانونی خود را استیفا کند، این اقدامات با ترک شهر تبریز توسط وی، از امروز اجرایی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 272

به "قرارداد استوکس و لی اروین فسخ نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد استوکس و لی اروین فسخ نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید