آپدیت نو شبیه ساز پرواز مایکروسافت هلیکوپترها را اضافه می نماید

به گزارش تفطن، باور اینکه 40 سال از عرضه اولین عنوان شبیه ساز پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) می گذرد سخت است. با این حال این غول تکنولوژی تصمیم گرفته تا در به روزرسانی 40 سالگی این مجموعه به آخرین بازی آن موارد زیادی را اضافه کند. این به روزرسانی در تاریخ 20 آبان (11 نوامبر 2022) عرضه خواهد شد. همینطور اینکه به طور کامل رایگان است.

آپدیت نو شبیه ساز پرواز مایکروسافت هلیکوپترها را اضافه می نماید

در به روزرسانی بعدی شبیه ساز پرواز این بازی 12 هواپیمای نو دریافت خواهد نمود. همینطور اینکه به بازی 20 مأموریت نو، 4 فرودگاه بزرگ و 14 هلیکوپتر هم اضافه خواهد شد. برای هواداران افزوده شدن هلیکوپتر و گلایدرها بسیار هیجان انگیز است. به علت اینکه برای مدت زیادی است خواستار آن هستند. همینطور اینکه این موارد در گذشته در این مجموعه وجود داشت اما در نسخه سال 2020 حذف شده بود. حال اینطور که به نظر می رسد قرار است به زودی شاهد بازگشت هلیکوپترها به این بازی باشیم.

در کنار هلیکوپتر، تعدادی هواپیمای قدیمی هم به بازی اضافه شده است. با این هواپیماهای قدیمی شما می توانید پیشرفت تکنولوژی در زمینه حمل و نقل هوایی را متوجه شوید. برای مثال هواپیمای Hughes H-4 به بازی اضافه شده که تنها یک بار پرواز نموده است. حتی Wright Flyer هم به بازی اضافه شده تا شما به طور کامل شاهد پیشرفت این صنعت باشید.

این به روزرسانی دارای اولین آپدیت در زمینه شهر ها هم هست. به این معنا که بسیاری از شهر های آلمان مثل هانوور، دورتموند، دوسلدورف، بون و کولن (Cologne) به بازی اضافه شده اند. به همین علت نقشه آن از همواره گسترده تر شده است.

بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت یکی از معروف ترین عناوین این شرکت است. این بازی محبوبیت بسیار زیادی داشته و از طرفی به شدت سنگین است. به همین علت است که بیشتر دستگاه های امروزی حتی توانایی اجرای آن روی برترین حالت گرافیکی را ندارند. با اینحال نزدیک ترین تجربه شما به خلبان بودن همین بازی است. شهرها و فرودگاه ها کاملاً دقیق ساخته شده و حتی هواپیماهای قدیمی نیز با دقت خاصی طراحی شده اند.

اولین بازی شبیه سازی پرواز مایکروسافت در سال 1982 عرضه شد. به طور کلی این مجموعه چیزی نیست که هر ساله یک عنوان نو دریافت کند و به همین علت تمامی عناوین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. آخرین بازی این مجموعه در سال 2020 عرضه شد و توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند. همینطور اینکه مایکروسافت به حدی این عنوان را بهینه کرد تا روی کنسول ها هم اجرا بشود. بازی شبیه ساز پرواز مایکروسافت رقیب زیادی ندارد. با اینحال برای اینکه همچنان در بالاترین رده این سبک باقی بماند، تمام کوشش خود را خواهد نمود.

منبع: PCGamer.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 شهریور 1401 بروزرسانی: 8 شهریور 1401 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2427

به "آپدیت نو شبیه ساز پرواز مایکروسافت هلیکوپترها را اضافه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپدیت نو شبیه ساز پرواز مایکروسافت هلیکوپترها را اضافه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید