اخطار سازمان هواپیمایی به ایرلاین داخلی به علت گرانفروشی

به گزارش تفطن، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار این سازمان به شرکت هواپیمایی آتا به علت عدم رعایت نرخ مصوب شورای عالی هواپیمایی کشوری مندرج در سایت انجمن شرکت های هواپیمایی اطلاع داد.

اخطار سازمان هواپیمایی به ایرلاین داخلی به علت گرانفروشی

به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری ، میراکبر رضوی گفت: براساس آخرین مصوبات شورای عالی هواپیمایی کشوری مندرج در پرتال انجمن شرکتهای هواپیمایی مبنی بر اعلام نرخ مصوب برای تمامی مسیرهای داخلی، هیچ یک از ایرلاین ها حق افزایش قیمت بالاتر از نرخ مصوب را ندارند و شرکت های هواپیمایی در صورت تخطی از مصوبات مذکور به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

وی اضافه کرد: با توجه اینکه شرکت هواپیمایی آتا در مسیرهای تبریز و اهواز به افزایش نرخ بالاتر از مصوبه شورای عالی هواپیمایی اقدام نموده است لذا سازمان هواپیمایی کشوری به این شرکت نسبت به اصلاح قیمت ها ظرف روز جاری و استرداد پول اضافی دریافتی از مسافران اخطار داد.

رضوی توضیح داد: در صورت عدم توجه به اخطارهای اجرا شده، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به اعمال محدودیت های پروازی برای شرکت هواپیمایی آتا اقدام خواهد نمود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از مسافران خواست در صورت عدم دریافت پول خود مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام و مدارک خود را در سامانه حقوق مسافر پرتال سازمان به نشانی www.caa.gov.ir بارگذاری نمایند تا اقدامات لازم در این خصوص به عمل آید.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1401 بروزرسانی: 1 مرداد 1401 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2398

به "اخطار سازمان هواپیمایی به ایرلاین داخلی به علت گرانفروشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار سازمان هواپیمایی به ایرلاین داخلی به علت گرانفروشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید