استقلال از پرسپولیس جلوتر است

به گزارش تفطن، خبرنگاران: رقابت های لیگ برتر در شرایطی هفته دوم را در حال سپری شدن می بیند که شرایط برای پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها، در مقایسه با استقلال چندان مساعد به نظر نمی رسد.

استقلال از پرسپولیس جلوتر است

به گزارش خبرنگاران، این بدی شرایط البته مربوط به مباحث فنی نیست، چون دو تیم بازی هفته اول را برده اند. استقلال در هفته دوم هم پیروز شده و پرسپولیس هم امروز چهارشنبه، دومین بازی اش را برگزار می کند. شرایط بهتر استقلال در مقایسه با پرسپولیس به بیرون از زمین برمی شود جایی که این باشگاه مدت هاست مدیرعامل تازهش را انتخاب کرده و مدیرعامل از زمان ورودش به استقلال نه تنها شرایط پرداختی برای بازیکنان را بهتر کرده بلکه مسائل قبلی از جمله نداشتن زمین تمرین را هم برطرف کرده و توانسته بازیکنانی که فرهاد مجیدی می خواهد را هم به تهران بکشاند.

در کنار این موارد و از همه مهمتر، استقلال اسپانسر مالی اش را هم شناخته و حتی ادعا شده رقم پرداختی این اسپانسر به مراتب از اسپانسر فصل پیش بهتر است.

در اردوی تیم رقیب، اما نه تنها خبری از معرفی مدیرعامل تازه نیست بلکه مسائل مالی به قوت خود باقی است و بازیکنان از شرایط دریافتی شان ناراضی هستند. شرایط کارگزار تازه در این باشگاه هم که همچنان نامشخص است و تازه شایعه شده که قرار است نهایتا تا 6 روز دیگر این معضل برطرف شود.

هواداران پرسپولیس با اشاره به همین اتفاقات، نگران شرایط تیم در هفته های پیش رو هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2183

به "استقلال از پرسپولیس جلوتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال از پرسپولیس جلوتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید