انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال، اگر خوب بود در سایپا می ماند!

به گزارش تفطن، به گزارش خبرنگاران، باشگاه استقلال امروز چهارشنبه سعید مراغه چیان را از مدیریت آموزشگاه این باشگاه برکنار و بلافاصله ناصر فریاد شیران که هیچ سابقه ای در باشگاه آبی تهران ندارد را جانشین وی کرد.

انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال، اگر خوب بود در سایپا می ماند!

سعید مراغه چیان در تبادل نظر با خبرنگاران با انتقاد از تصمیمی که سرپرست باشگاه گرفته است گفت: مددی برخلاف نظر هیأت مدیره و بدون مجوز آنها مرا برکنار کرد. او بارها در این مدت نفرات سفارشی به من معرفی کرد که بنده از پذیرفتن آنها امتناع کردم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من در آموزشگاه جلوی دلال بازی را گرفتم و سلامت کاری را به اینجا آوردم و این شد دستمزدم. زمانی که من آموزشگاه را سر و سامان دادم و برای بازیکنان خوابگاه تهیه کردم این آقا کجا بود؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: زمانی که من جوانی ام را برای استقلال گذاشتم و کاپیتان این تیم بودم آقای مددی کجا بود؟ ایشان که استقلالی نیست. اصلاً از کجا آمده و چرا هر کاری دوست دارد انجام می دهد؟

سعید مراغه چیان ادامه داد: مددی خودش استقلالی نیست و دوست ندارد استقلالی ها اینجا باشند. اگر به جای من یک استقلالی را می آورد ناراحت نمی شدم. اما مرا برکنار می نماید و فردی غیر استقلالی را وارد باشگاه می نماید. درست مثل خودش که استقلالی نیست و اینجا سمت گرفته است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در ادامه انتقاداتش در تصمیم سرپرست باشگاه گفت: سابقه آقای مددی چیست؟ بگویند تا ما هم بدانیم. اگر در پیکان و سایپا و مفید بود که همانجا می ماند. چرا باید این همه مدیر استقلالی و باتجربه کنار باشند و افراد غیر استقلالی اینجا مسئولیت بگیرند؟

وی بیان داشت: امروز از من تعریف کرد و خواست به من لوح تقدیر بدهد که این لوح را نگرفتم. لوح را نگرفتم چون آقای مددی را در حدی ندیدم که بخواهد از من تقدیر کند. ایشان استقلالی نیست و در حوزه فوتبال و استقلال جایگاهش از من خیلی پایین تر است. آنقدر جایگاهش از من پایین تر هست که باید مقابل من برای احترام تا کمر خم گردد. برکنار کردن من چه بود و لوح تقدیر دادنش چه بود. من اصلاً ایشان را قبول ندارم که بخواهم کنارش بایستم، از دستش لوح بگیرم و ایشان با من عکس بگیرد.

مراغه چیان گفت: در انتخابات آموزشگاه کمال دقت را کردم و سعی کردم حق هیچکس ضایع نگردد. بهترین نفرات را به آموزشگاه آوردیم و به آنها مسئولیت دادیم. اگر کار من ایراد داشت و به خاطر این ایراد برکنار شدم، باید بگویند ایراد و اشکال کارم کجا بوده.

مدیر پیشین آموزشگاه استقلال در پایان با تشکر از زحمات هیأت مدیره باشگاه گفت: در همین مدت کوتاهی که در باشگاه مسئولیت داشتم شاهد فعالیت های شبانه روزی هیأت مدیره هستم و می دانم آنها خیلی کوشش می نمایند که شرایط را بهبود بخشند. امیدوارم به زودی شرایط این باشگاه با یاری و کوشش هیأت مدیره بهبود پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1625

به "انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال، اگر خوب بود در سایپا می ماند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند از تصمیم سرپرست استقلال، اگر خوب بود در سایپا می ماند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید