به دستور ارواح سرگردان برادرم را کشتم

به گزارش تفطن، تهران (پانا) - مرد جوانی که مدعی است با دستور ارواح سرگردان برادرش را به قتل رسانده، به اتهام قتل برادرش بازداشت شد.

به دستور ارواح سرگردان برادرم را کشتم

به گزارش ایران، ساعت 2 بامداد 20 آذر، ساکنان خانه ای قدیمی در محدوده نواب متوجه سر و صدایی از حیاط شدند. با شنیدن صدا آنها خود را به طبقه پایین رساندند و با بدن نیمه جان و خونین پسر 33 ساله شان روبرو شدند. پسر بزرگشان نیز بلافاصله در اتاقک 10 متری که گوشه حیاط برای خودش ساخته بود را قفل کرد و پا به فرار گذاشت. این طور به نظر می رسید که دو برادر باهم درگیر شدند و برادر 40 ساله به نام هاشم، برادر کوچکش به نام حامد را با سه ضربه چاقو مجروح کرده است.

حامد ساعاتی بعد در بیمارستان جان باخت و موضوع بلافاصله به بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد. با اعلام این خبر، بازپرس محمدجواد شفیعی دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد.

در حالی که بررسی ها در این خصوص ادامه داشت، امیر پسر 15 ساله هاشم که در حال رانندگی با موتورسیکلت پدرش بود دچار سانحه شد و او را به بیمارستان منتقل کردند. امیر در بیمارستان از راز جنایتی که پدرش مرتکب شده بود پرده برداشت و گفت: شب حادثه پدرم با عمویم دعوایش شد و از روی عصبانیت با چاقو به او حمله کرد. دیدن این صحنه واقعاً مرا ناراحت کرد به طوری که زبانم بند آمده بود. از ترسم سوار موتور پدرم شدم و خانه را ترک کردم. آنقدر حالم بد بود که فقط در خیابان ها پرسه می زدم تا این که تصادف کردم و مرا به بیمارستان آوردند.

اظهارات امیر و مدارک به دست آمده، نشان می داد که هاشم برادر بزرگ متوفی متهم به قتل برادرش حامد است. از این رو او ساعت 3 بعدازظهر روز جمعه، در حوالی نواب دستگیر شد.

اعترافات عجیب

متهم به قتل پس از دستگیری منکر قتل برادرش شد اما در ادامه بازپرسی ها اظهارات جدیدی را عنوان نمود و گفت: مدت هاست که به ماده مخدر شیشه اعتیاد دارم. سه بار ازدواج کردم و هر سه بار هم به خاطر اعتیادم ناچار به جدایی شدم. 12 سالی است که با یک روح سرگردان زندگی می کنم؛ روح هایی که به بهانه های مختلف مرا اذیت می کنند. شب حادثه وقتی با برادرم درگیر شدم ارواح سرگردان کنارم داخل حیاط بودند.

هاشم ساعاتی بعد دوباره اظهارات تازه ای را بیان نمود و مدعی شد: با برادرم که درگیر شدم، روح سرگردان به سراغم آمد و از من خواست تا کاری انجام دهم. من نمی توانستم دستورات آنها را انجام ندهم برای همین طبق خواسته آنها برادرم را با چاقو زدم.متهم جوان به دستور بازپرس محمد جواد شفیعی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد تا تحقیقات بیشتری از او صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1696

به "به دستور ارواح سرگردان برادرم را کشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دستور ارواح سرگردان برادرم را کشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید