تصاویر، چشمک خبرساز کیلور ناواس به کورتوا

به گزارش تفطن، به گزارش ورزش سه، از کیلور ناواس که قبل و پس از بازی گفته بود در رئال از هیچکس کینه ای به دل ندارد، عکسی پس از بازی پی اس جی و رئال منتشر شده که او را در حال چشمک زدن به کورتوا نشان می دهد. ناواس که به تازگی رئال را ترک نموده و به پاری سن ژرمن پیوسته به رقیب دیرینه اش در ترکیب رئال تیبو کورتوا که دیشب در نمایشی بسیار ضعیف سه بار دروازه خود را باز شده دید چشمک معناداری می زند. خشم مدت ها نیمکت نشینی پشت این چشمک طعنه آمیز پنهان است.

تصاویر، چشمک خبرساز کیلور ناواس به کورتوا

ستاره ای که یک فصل نیمکت نشینی و پشت کورتوا بودن را تحمل کرد و امید داشت سال جاری شرایط عوض گردد اما در نهایت اینطور نشد:وقتی وارد تونل شدم و هم تیمی های سابقم را دیدم وضعیت عجیبی را تجربه کردم. من همواره آن طرف، در سمت آنها بودم. چه تجربه هایی که با هم از سر نگذرانده بودیم. ولی من علیه هیچکس کینه ندارم و در مادرید دوستان زیادی دارم. من بسیاری از هم تیمی های سابقم را تحسین می کنم و دوستی ما تا وقتی زنده هستیم پابرجا خواهد بود.

زیدان مخالف جدایی ناواس بود ولی او دیگر تاب نیمکت نشینی را نداشت. بسیاری معتقدند جدایی کیلور ناواس با اصرار سران باشگاه رئال مادرید بود و زیدان کمترین تمایلی برای از دست دادن گلر ارزشمند خود نداشت. سال ها بعد وقتی از رئال مادریدی که سه قهرمانی متوالی در چمپیونزلیگ کسب کرد، صحبت گردد، بدون شک کیلور ناواس به یاد آورده خواهد شد و او برای همواره در تاریخ رئال یک نام مهم و برجسته باقی خواهد ماند. کیلور میان طرفداران رئال هم محبوبیت بالایی دارد و همین حالا نیز دلتنگ او هستند.

در سوی مقابل شرایط برای تیبو کورتوا خوب پیش نمی رود. او نه تنها جانشینی شایسته برای ناواس نشان نداده و محبوبیتی میان رئالی ها ندارد که با ثبت آماری ضعیف نشان داده است که گلری قابل اعتماد برای تیم بزرگی مثل رئال هم نیست. بهترین دروازه بان جام جهانی 2018 و کسی که در تیم ملی بلژیک بازی های درخشانی ارائه داده، هنوز نتوانسته خود را در رئال اثبات کند.

از آخرین باری که این دروازه بان بلژیکی و 27 ساله رئال پیروز به ثبت کلین شیت شده است بیش از هفت ماه می گذرد. کورتوا آخرین بار، فصل گذشته و در رقابت های هفته بیست و دوم لالیگا، در بازی رئال مادرید برابر آلاوس که با پیروزی سه بر صفر کهکشانی ها همراه بود، پیروز به بسته نگه داشتن دروازه اش شده بود. کورتوا از آن موقع تا به حال پانزده بازی برای تیمش انجام داده که در هیچ کدام پیروز به ثبت کلین شین نشده است. ضمن اینکه او در 4 دیدار اخیرش در لیگ قهرمانان، 11 گل دریافت نموده که آمار به شدت نگران کننده ای برای کهکشانی هاست.

او روی گل اولی که شب گذشته از پی اس جی دریافت کرد مقصر بود و روی گل دوم هم شاید می توانست واکنش بهتری از خود نشان دهد.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 623

به "تصاویر، چشمک خبرساز کیلور ناواس به کورتوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، چشمک خبرساز کیلور ناواس به کورتوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید