توجه عمیق به مسائل هموطنان سیل زده و برطرف نگرانی های مسافران نوروزی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

به گزارش تفطن، ناظر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور در استان گلستان گفت: به منظور برطرف نگرانیهای سیلزدگان و مسافران نوروزی در استانهای کشور ناظران ستاد خدمات سفر کشور حضور مییابند.

توجه عمیق به مسائل هموطنان سیل زده و برطرف نگرانی های مسافران نوروزی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

لذت بخشترین تجربه سفر را با دور زمین تجربه کنید.

به گزارش تفطن به نقل از روابط عمومی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، مهدی اکبری در در نشست دبیرخانه متمرکز ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان اظهار کرد: حضور منظم و مستمر ناظران ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در استان های سیل زده نشانگر توجه عمیق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به مسائل هموطنان سیل زده و برطرف نگرانی های مسافران نوروزی است.

ناظر ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور ادامه داد: با ارزیابی هایی که با حضور میدانی در مناطق سیل زده بعمل آمد مشخصا شهر آق قلا و گمیشان دچار مسائل آبگرفتگی و محدودیت های ناشی از آن است که در این راستا دستگاه ها و نهادهای کشوری و استانی از نخستین روزهای آغاز سیل در بخش شمال شرقی استان، در کوشش هستند و نسبت به برطرف آبگرفتگی و پاکسازی و بازسازی سریع منطقه اقدام کردند.

وی توضیح داد: متاسفانه در این سیل، تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند که ضمن تسلیت به خانواده معززشان، احتیاج به پیگیری برطرف مسائل ضروری خانواده های سیل زده را نباید فراموش کرد، البته یگان حفاظت اداره کل استان گلستان، از ساعات اولیه آغاز سیل با تمام قوا و با حضور میدانی خود، به امدادرسانی سیل زدگان پرداخت که جای تقدیر دارد.

اکبری تاکید نمود: اقدام موثر دیگری که شاهد بودیم، کوششهای ارزنده روابط عمومی اداره کل استان بوده است بهطوریکه با جمع آوری تولیدات فرهنگی از منابع متعدد و حضور پیروز خود، ضمن همدردی با سیل زدگان، نسبت به توزیع محصولات فرهنگی خصوصا در بین بچه ها سیل زده که احتیاج به حمایت جدی دارند، اقدام و موجبات شادی این بچه ها را فراهم آورده است.

وی گفت: همچنین پس از شنیدن گزارش عملکرد نماینده اداره کل ارشاد اسلامی استان، پیشنهاد شده در اماکن استقرار سیل زدگان، اقدامات برنامههای فرهنگی بیشتری گردد که از جمله آن به تهیه و نصب نمایشگرهای تلویزیونی که می تواند بچه ها، نوجوانان، جوانان و حتی خانواده های سیل زده را تا زمان برطرف مسائل اساسی و بازگشت به زندگی خود، سرگرم نموده و قدری از دغدغههای آنها بکاهد توجه گردد.

ناظر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور، در خاتمه از کوشش های همه دستگاه های عضو ستاد استان، در جهت برطرف مسائل هموطنان سیل زده تقدیر کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 18 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 482

به "توجه عمیق به مسائل هموطنان سیل زده و برطرف نگرانی های مسافران نوروزی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه عمیق به مسائل هموطنان سیل زده و برطرف نگرانی های مسافران نوروزی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید