توقف ادامه فیلمبرداری یکی از پرسودترین فیلم های تاریخ آمریکا ، 1 میلیارد دلار هزینه جلوه های ویژه آواتار 2

به گزارش تفطن، جلوه های ویژه آواتار 1 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت.

توقف ادامه فیلمبرداری یکی از پرسودترین فیلم های تاریخ آمریکا ، 1 میلیارد دلار هزینه جلوه های ویژه آواتار 2

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، ساخت ادامه سه گانه جیمز کامرون در نیوزیلند به دلیل اطلاعیه عمومی توقف فیلمبردای با نوجه به ویروس کرونا متوقف شد.

جان لاندائو تهیه کننده این فیلم این خبر را در مصاحبه با نشریه نیوزیلند هارلد تأیید نموده است و گفته که ادامه فیلمبردای در استدیو های خیابان استون در ماه آوریل ادامه خواهد داشت.

انجام جلوه های ویژه بصری در این استدیو ها بودجه 1 میلیاردی را دنبال خواهد نمود. قسمت های بعدی این فیلم تا خاتمه سال 2020 به طور همزمان انجام خواهد شد. در حال حاضر تاریخ اکران قسمت دوم این فیلم در 17 دسامبر 2021 اعلام شده است. همینطور سه قسمت بعدی در دسامبر 2023، دسامبر 2025 و دسامبر 2027 اکران خواهد شد.

این فیلم در ادامه دیگر کار های متوقف شده پرخرج مانند سریال ارباب حلقه ها با هزینه بالغ بر 1 میلیارد دلاری در پی ویروس کرونا است.

سریال شبکه HBOMAX نیز با نام توکیو وایس در ژاپن نیز فیلمبرداری خود را متوقف کرد. این سریال که توسط کارگردانی اسکاری یعنی مایکل مان در توکیو در حال فیلمبرداری از 5 مارس بود متوقف شد. اگرچه که شرایط در ژاپن مانند دیگر کشور های اروپایی و آمریکایی نیست و سینما ها و رستوران ها باز و در حال کارند وارنر مدیا صاحب اصلی HBO خبر از تعطیلی ادامه فرایند فیلمبردای این سریال داده است.

این سریال درباره خاطرات یک روزنامه نگار آمریکایی در سال 2009 در ژاپن است که در آن انسل الگورت بازیگر فیلم BABY DRIVER نقش روزنامه نگار و کن واتانابه در نقش پلیس توکیو و رینکو کیکوچی نقش روزنامه نگار ژاپنی را بازی می نماید.

این کشور تا الان 1500 نفر مورد مبتلا به کرونا را ثب نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1165

به "توقف ادامه فیلمبرداری یکی از پرسودترین فیلم های تاریخ آمریکا ، 1 میلیارد دلار هزینه جلوه های ویژه آواتار 2" امتیاز دهید

1 کاربر به "توقف ادامه فیلمبرداری یکی از پرسودترین فیلم های تاریخ آمریکا ، 1 میلیارد دلار هزینه جلوه های ویژه آواتار 2" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف ادامه فیلمبرداری یکی از پرسودترین فیلم های تاریخ آمریکا ، 1 میلیارد دلار هزینه جلوه های ویژه آواتار 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید