ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کنکور 1400 در دانشگاه ها از 6 مهر شروع می گردد

به گزارش تفطن، ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در رشته های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی از 6 مهرماه 1400 شروع می گردد.

ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کنکور 1400 در دانشگاه ها از 6 مهر شروع می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، نتایج پذیرش در رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مراکزآموزشی دانشگاه پیغام نور، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته های تحصیلی مجازی، پردیس و شهریه پرداز دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور (رشته های تحصیلی با آزمون و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) و رشته های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام و مدارک لازم، علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه، ضرورت دارد ابتدا در 4 مهرماه 1400 به سایت دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.

در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی برنامه زمانی مشخصی را برای ثبت نام در درگاه اطلاع رسانی خود درج ننموده باشد، پذیرفته شدگان ضروری است مطابق روز های مشخص شده برای ثبت نام در محل قبولی اقدام نمایند. عدم اقدام به موقع پذیرفته شدگان برای ثبت نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آن ها تلقی خواهد شد.

برنامه زمانی ثبت نام از پذیرفته شدگان برای آن دسته از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که برنامه زمانی برای ثبت نام در درگاه اطلاع رسانی خود اعلام ننموده اند:

سه شنبه 6 مهرماه 1400: به ترتیب حرف اول نام خانوادگی: الف - ب - پ - ت - ث -ج - چ -ح - خ- د

چهارشنبه 7 مهرماه 1400: به ترتیب حرف اول نام خانوادگی: ذ- ر - ز- ژ - س -ش - ص- ض - ط - ظ- ع - غ

شنبه 10 مهرماه 1400: به ترتیب حرف اول نام خانوادگی: ف - ق - ک -گ - ل - م - ن - و - هـ - ی

نتایج مربوط به سایر رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی (بجز رشته های تحصیلی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) همزمان به وسیله سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده است.

متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می توانند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام نمایند و به عبارتی مجاز به ثبت نام در هر دو محل قبولی نیستند، در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن ها رفتار خواهد شد.

برای پذیرفته شدگان و آن دسته از متقاضیانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل نموده اند، ولی پذیرفته نشده اند، کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضی در هر یک از کدرشته های انتخابی در بین متقاضیان کدرشته مزبور در سهمیه مربوط، با توجه به نمره کل وی در همان کدرشته و بعلاوه رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در هر یک از کدرشته های انتخابی تا روز پنجشنبه 8 مهر در سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

تغییرات منعکس شده به سازمان سنجش در مورد شرایط متقاضیان پس از اعلام نتایج اولیه از قبیل اصلاح سوابق تحصیلی واصله از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا اعمال سهمیه از سوی ارگان های ذیربط و ... در نتیجه نهایی ذینفع اعمال شده است.

متقاضیان می توانند همزمان با انتشار کارنامه نتیجه نهایی (در تاریخ 8 مهرماه) کارنامه نتیجه مرحله اول اصلاح شده خود را هم مشاهده نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مهر 1400 بروزرسانی: 13 مهر 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2113

به "ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کنکور 1400 در دانشگاه ها از 6 مهر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی کنکور 1400 در دانشگاه ها از 6 مهر شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید