جاذبه های سامویی برای بازدید

به گزارش تفطن، جزیره سامویی از زیباترین جزایر کشور تایلند برای بازدید از جاذبه‌هایی همچون مزرعه مارها، کمپ فیل‌ها، صخره های پدربزرگ و مادربزرگ و سواحلی زیبا و دیدنی است.

جاذبه های سامویی برای بازدید

ساحل باپت سامویی

ساحل باپت در شمال جزیره سامویی قرار گرفته و می‌توان در آن رستوران های تایلندی و مغازه های محلی زیادی را پیدا کرد. آب در این ساحل معمولا در فصول مختلف سال، آرام و کم جمعیت است.

مزرعه مارها در سامویی

نمایش مارها بدون شک یکی از بهترین تجربیات سفر به سامویی به شمار می‌رود. مزرعه مارها در جنوب سامویی قرار گرفته و دو نمایش روزانه مارها در ساعت های 11:00 و 14:00 برگزار می‌گردد. این مزرعه یک مار کبرای معروف هم داشته که هر گردشگری به ان نگاه کند، احساس را تجربه خواهد کرد.

پارک ملی دریایی آنگ تونگاین در سامویی

این پارک ملی از 42 جزیره تشکیل شده که از جزایر سامویی هستند. این مجمع‌الجزایر از لحاظ جغرافیایی با سایر جزایر منطقه متفاوت بوده و فشار آب باعث شده که اشکال زیبایی در جزایر مختلف این پارک آبی به وجود بیاید و البته این جزایر، سواحل بسیار دیدنی و راحتی دارند. پارک ملی دریایی آنگ تونگ یک مشخصه مهم دارد و آن هم وجود حیوانات خاصی مثل میمون دم دراز آسیایی، سمور آبی، عقاب دریایی و حیوانات دیگر می‌باشد.

باغ جادویی در سامویی

این باغ بهترین مکان برای استراحت در ارتفاعات سامویی بوده و آبشار کوچکی در باغ آن قرار گرفته است که مجسمه های زیادی هم روی سنگ و صخره هایش حکاکی شده. این باغ را یکی از ساکنان این جزیره در سال  1976 میلادی ساخته‌ که یکی از بهترین جاذبه‌های تور سامویی برای بازدید به شمار می‌روند.

انتشار: 17 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 97

به "جاذبه های سامویی برای بازدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های سامویی برای بازدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید