جزئیات اختلاف رادوشوویچ با پرسپولیس

به گزارش تفطن، بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانست مطالبات دروازه بان کروات خود را بپردازد، حالا این بازیکن تمایلی به بازگشت ندارد.

جزئیات اختلاف رادوشوویچ با پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، بوژیدار رادوشوویچ یک روز پیش از دیدار پرسپولیس برابر هوادار به خاطر پرداخت نشدن تمام مطالباتش به کشورش بازگشت و فعلا خیال بازگشت ندارد.

بر اساس اطلاعاتی که منابعی در باشگاه پرسپولیس در اختیار خبرنگاران قرار دادند، رادوشوویچ مدعی است با احتساب 20 درصد از مطالباتش مربوط به فصل تازه و طلب هایش از فصل گذشته، پرسپولیس باید 196 هزار یورو به او پرداخت می کرد اما مدیران پرسپولیس با پرداخت تنها 50 هزار یورو به او وعده دادند که تا سه هفته بعد 30 هزار یورو دیگر پرداخت کنند.

پرسپولیسی ها مدعی هستند پیش از این مبلغی به صورت ریال به رادوشوویچ پرداخت شده و به همین علت در عمل 50 هزار یورو از مطالبات او را پرداخت کرده اند و با 50 هزار یورویی که چند روز پیش داده شد و 30 هزار یورویی که وعده پرداخت آن را داده اند عملا مطالبات دریافتی رادوشوویچ به 20 درصد می رسد اما به نظر می رسد این موضوع مورد قبول دروازه بان کروات نیست.

بوژیدار رادوشوویچ حالا در کشورش به سر می برد و منتظر پرداخت مطالبات خود است و تا به امروز هم اقدامی برای فسخ قراردادش انجام نداده است. در صورتی این دروازه بان کروات قراردادش را فسخ کند، احتمالا پرسپولیس باید 250 هزار یورو مبلغ قرارداد این فصلش، 260 هزار یورو مبلغ قرارداد فصل بعد و 280 هزار یورو مربوط به قرارداد سال سوم او را بپردازد و این یعنی با احتساب سودهای 5 درصدی (که معمولا در حکم های کمیته شرایط فیفا ذکر می شود) پرونده ای 800 هزار یورویی پرسپولیس را تهدید می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2260

به "جزئیات اختلاف رادوشوویچ با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اختلاف رادوشوویچ با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید