محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس و هراز در آخر هفته

به گزارش تفطن، آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه های کشور حاکی از آن است که در محورهای شمالی چالوس، هراز و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روان است؛ در آزادراه پردیس - تهران محدوده جاجرود و محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده چناران، ترافیک سنگین است.

محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس و هراز در آخر هفته

بعلاوه در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا ساسانی و محدوده پل فردیس، در محور شهریار - تهران محدوده میدان معادن و در آزادراه ساوه - تهران محدوده نصیرآباد ترافیک سنگین است.

محور قدیم خرم آباد - پل دختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می گردد. بعلاوه محور شریانی ریگان - ایرانشهر و محورهای غیرشریانی خوانسار - بوئین و کوهرنگ - مسجد سلیمان (گردنه های چری، تاراز و شاه منصوری) مسدود است.

محدودیت های ترافیکی آخر هفته

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه سواری از ساعت 13 الی 24 روز های چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 10 و 11 اسفندماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

بعلاوه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روز آدینه 12 اسفند از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 آدینه 12 اسفند از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

منبع: گردشبان
انتشار: 10 اسفند 1401 بروزرسانی: 10 اسفند 1401 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2515

به "محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس و هراز در آخر هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس و هراز در آخر هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید