منصوریان: قول می دهم پنجمین طلای دنیا را بگیرم، طهماسبی بهتر از مربیان چینی است

به گزارش تفطن، قهرمان ووشوی دنیا گفت: چند ماه است که از خانواده ام دور هستم و تمام تلاشم را برای بهترین نتیجه انجام و قول می دهم پنجمین مدال دنیا را کسب کنم.

منصوریان: قول می دهم پنجمین طلای دنیا را بگیرم، طهماسبی بهتر از مربیان چینی است

با تور ارزان چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

شهربانو منصوریان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط خود در آستانه اعزام به پانزدهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمان جهان گفت: حدود 3 ماه است که در ادوهای تیم ملی حضور دارم و شرایط تمرینی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم. در این دوره برای اولین بار راهنمایی تیم ساندا بانوان را مربی ایرانی برعهده دارد و راضیه طهماسبی یکی از همدوره ها و دوستان خودمان به جای مربیان چینی در کنار ملی پوشان حضور دارد.

وی تاکید نمود: از نظر روحی، روانی و تمرینی با مربی ایرانی خیلی خوب توانستیم آماده شویم و طهماسبی حتی از مربیان چینی بهتر بود. مربیان چینی برای اثبات خودشان استرس و ترس زیادی دارند و این موضوع روی عملکردشان تاثیر دارد. شاید بازیکنان چینی در تمرینات به لحاظ اجرای تکنیک ها از بازیکنان ایرانی بهتر باشند، اما در مبارزات ما از آنها بهتر هستیم. همین تفاوت عملکرد بازیکنان ایرانی و چینی در تمرینات باعث می شد، مربیان چینی در تمرینات فشار زیادی ا به بازیکن وارد می نمایند و حتی باعث مصدومیت آنها می شوند.

قهرمان 4 دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان توضیح داد: مربی ایرانی تیم ملی برنامه های آماده سازی بسیار خوبی برای ما در نظر گرفت و احساس می کنم همین موضوع باعث شده حتی نسبت به دوره های گذشته که مربی چینی حضور داشت، آمادگی بیشتری داشته باشم. چند ماه است که از خانواده، همسر و فرزندم دور هستم و تمام کوششم را انجام می دهم تا نتیجه ای که حقم است را کسب کنم و قول می دهم پنجمین مدال طلای خود را به دست بیاورم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که امکان تکرار سه مدال طلای دوره گذشته در بخش بانوان در این مسابقات جهانی شانگهای وجود دارد، گفت: هر سه نفر ما از نظر روحی، روانی و آمادگی جسمانی در شرایط خوبی قرار داریم و فکر می کنم دوباره بتوانیم مثل 2 دوره گذشته سه مدال طلای خود را تکرار کنیم.

وی در مورد شانس قهرمانی ایران در مهد ووشوی جهان مطرح کرد: واقعا تکرار قهرمانی دوره گذشته در مسابقات جهانی سخت است. چینی ها خودشان مدعی و در این دوره نیز میزبان هستند، اما با این حال تمام کوشش خود را خواهیم کرد تا در مجموع مسابقات مجددا به مقام قهرمانی جهان دست پیدا کنیم. تیم مردان ایران نیز تیم باتجربه ای است و می دانم که آنها نیز برای کسب 5 مدال طلا کوشش خواهند کرد تا در انتها رقابت ها با 8 مدال طلا به کشورمان بازگردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 587

به "منصوریان: قول می دهم پنجمین طلای دنیا را بگیرم، طهماسبی بهتر از مربیان چینی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: قول می دهم پنجمین طلای دنیا را بگیرم، طهماسبی بهتر از مربیان چینی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید