پرداخت خسارت بیمه سال 97 هنرمندان تا نیمه آبان

به گزارش تفطن، در سومین جلسه دوره ای مشترک صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد مقرر شد کلیه خسارت های سال 97 تا نیمه آبان ماه تسویه و روند پرداخت پرونده های سالجاری تسریع گردد.

پرداخت خسارت بیمه سال 97 هنرمندان تا نیمه آبان

به گزارش تفطن، جلسه مدیران صندوق اعتباری هنر و بیمه سرمد روز شنبه 4 آبان در بیمه سرمد برگزار گردید و موضوعات خسارت های معوق، تسریع در ارائه خدمات، حل مسائل بیمه ای هنرمندان و توسعه همکاری ها مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

در این جلسه با اشاره به نقش صندوق اعتباری هنر در حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور، توسعه کمی و کیفی خدمات بیمه ای مهمترین برنامه صندوق اعتباری هنر عنوان شد.

قرارداد سال 97- 98 در این جلسه مورد آنالیز نهاده شد و بیان شد سال گذشته بیش از 100 هزار هزینه درمانی توسط اعضا در سامانه بیمانو ثبت و بارگذاری شد. همچنین در اجرای قرار داد سال 97 بیمه درمان تکمیلی با شرکت بیمه سرمد بیش از 90 هزار پرونده به شرکت بیمه گر ارسال و بیش از 95 میلیارد ریال خسارت بیمارستانی و دندانپزشکی طی 82 هزار تراکنش در بیش از 800 مرحله به بیمه شدگان پرداخت شد.

در این جلسه مقرر شد که روند پرداخت خسارت پرونده هایی که بدلیل نقص مدرک تاکنون پرداخت نشده است، سریعاً مورد آنالیز مجدد قرار گیرد و تا 15 آبان خسارت های معوق پرداخت شود.

در مورد قرار داد بیمه تکمیلی سال 98- 99 نیز با توجه به آسیب پذیری اهالی فرهنگ و هنر و تکریم صندلی آنان تصمیم گرفته شد؛ آنالیز مدارک پزشکی از سوی بیمه تسریع و روند پرداخت خسارت ها در موعد مقرر انجام پذیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 779

به "پرداخت خسارت بیمه سال 97 هنرمندان تا نیمه آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت خسارت بیمه سال 97 هنرمندان تا نیمه آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید