پیدا شدن مار زنده در بسته غذایی یک فروشگاه!

به گزارش تفطن، تهران (پانا) - مرد جوانی در وعده غذایی که از یک فروشگاه معروف استرالیا خریداری کرده بود، یک مار زنده پیدا می کند.

پیدا شدن مار زنده در بسته غذایی یک فروشگاه!

به گزارش خبرنگاران، به نقل از دیلی میل، مرد جوانی در استرالیا یک وعده غذایی از فروشگاهی معروف خریداری کرد که با کمال تعجب یک مار زنده در آن پیدا کرد. این مرد جوان و مادرش از یافتن یک مار زنده کوچک در داخل کیسه سالاد که مرد جوان از فروشگاه معروف Aldi در سیدنی خریداری کرده بود، متعجب شدند.

زمانی که پسر در حال سفارش غذا بود، مادر از پسرش خواست یک سالاد تازه بخرد، اما پس از دریافت بسته غذایی زن از حضور یک مار کوچک رنگ پریده و وحشت زده شد و بلافاصله با اورژانس تماس گرفت. مادر از بسته سالاد عکس می گیرد و تصاویر را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند تا مردم دقت بیشتری در خرید از فروشگاه ها داشته باشند و تنها به معروف بودن فروشگاه ها و شرکت ها اعتماد نکنند.

نیرو های اورژانس در خانه این پسر جوان و مادرش حاضر شد و بسته سالاد را تحویل گرفت تا مار را به مراکز مربوط تحویل دهند. خوشبختانه هیچکس آسیب ندید.

مسئولان این شرکت استرالیایی که متحمل خسارت شده و با انتشار این خبر بخشی از اعتبار خود را و اعتمادی که در میان مشتریان کسب کرده بودند، از دست دادند؛ تحقیقاتی درباره فعالیت شرکت تولید کننده این سادلاد ها آغاز کردند تا دریابند که چگونه یک مار زنده سر از بسته سالاد در آورده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1953

به "پیدا شدن مار زنده در بسته غذایی یک فروشگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیدا شدن مار زنده در بسته غذایی یک فروشگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید