کلانی: عوامل داخلی محرومیت آل کثیر خائن هستند ، قهرمان آسیا هم می شویم

به گزارش تفطن، پیشکسوت پرسپولیس با اطمینان از قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا می گوید.

کلانی: عوامل داخلی محرومیت آل کثیر خائن هستند ، قهرمان آسیا هم می شویم

از سفر با تور پاتایا ارزان تابستان 1400 لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرنگاران، حسین کلانی عضو کمیته پیشکسوتان پرسپولیس و بازیکن اسبق این تیم به خبرنگاران گفت: پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم برنده می گردد و قهرمان خواهد شد؛ منتظر باشید. این بازیکنان آنقدر با غیرت هستند که جز این انتظار نمی رود.

کلانی عنوان نمود: از طرفی این تیم حمایت چندین میلیون نفری را پشت سر خود می بیند. با توجه به غیرتی که در وجود این بازیکنان سراغ دارم آنها صد در صد در آسیا هم عنوان قهرمانی را به دست می آورند. سعودی ها می خواستند به ما ضربه بزنند اما این ضربه به خودشان برگشت.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه نمود: پرسپولیس از تجارت گذشته هم بهره وری می نماید و با استفاده از این تجارب ارزنده و دیگر عوامل امیدوار هستیم که یک قهرمانی در آسیا رقم بخورد.

عضو کانون پیشکسوتان پرسپولیس درباره احتمال بخشش محرومیت عیسی آل کثیر بیان داشت: الان همه ما دنبال این هستیم تا محرومیت عیسی آل کثیر کاهش پیدا کند یا اینکه به طور کلی بخشیده گردد. متاسفانه در مملکت ما افرادی هستند که در همه زمینه ها چوب لای چرخ می گذارند. این افراد خائن به وطن هستند و با اعمالی که انجام دادند سعودی ها را تحریک کردند تا در نهایت محرومیت یک بازیکن بی گناه رقم بخورد.

کلانی تاکید نمود: همه ما می دانیم عیسی آل کثیر بی گناه بود. او کوچک ترین ارتباطی به مسائلی نظیر نژادپرستی ندارد و این کار را برای خوشحالی برادرزاده اش انجام می داد. او قبلا هم همین حرکت را در لیگ انجام می داد اما اکنون سعودی ها این عمل را متمسک کردند تا به پرسپولیس ضربه بزنند.

بازیکن اسبق پرسپولیس اذعان داشت: الان هم فدراسیون فوتبال و هم باشگاه پرسپولیس در کوشش هستند تا این مسئله را حل نمایند تا به هر شکل ممکن این محرومیت بخشیده گردد و یا اینکه حداقل کاهش یابد.

کلانی گفت: ما فعلا زورمان نمی رسد اما حداقل می توانیم بعضی از سران کنفدراسیون فوتبال آسیا را قانع کنیم که حق با ما است و امیدوارم پیروز شویم.

وی با تاکید بر اینکه پرسپولیس توانایی قهرمانی در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا را دارد اضافه نمود: ما سال 2018 هم می توانستیم قهرمان آسیا شویم اما سلسله اتفاقاتی مانع از آن شد. تیم پرسپولیس سرآمد فوتبال آسیاست. با این مشکلاتی که در مملکت دیده می گردد و از طرفی با حق کشی هایی که در سطح فوتبال آسیا در حق ما می گردد پرسپولیس واقعا عالی عمل می نماید.

این کارشناس فوتبال ایران گفت: من هوادار مربیان ایرانی هستم و الان هم درباره یحیی گل محمدی می گویم او جز بهترین هاست. گل محمدی ثابت نموده اکنون بهترین مربی ایران است. یحیی چه از نظر اخلاقی و چه از نظر دانش فوتبال سرآمد است.

وی اضافه نمود: یکی از خصیصه های مثبت او این است که یک پرسپولیسی تمام عیار به شمار می رود و به عبارتی مال پرسپولیس است. خوشبختانه کادر فنی و اصلا تمامی مسئولان باشگاه پرسپولیسی هستند و با دل و جان زحمت می کشند. گل محمدی همبستگی شدیدی را در باشگاه ایجاد نموده و نشان داده که اگر بهتر از مربیان خارجی نباشد دست کم از آنها پایین تر نیست.

حسین کلانی در سرانجام گفت: با تمام سنگ پرانی ها و حواشی که برای پرسپولیس به وجود آمد این تیم به فینال آسیا رسیده است. حالا فقط یک قهرمانی کم داریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1544

به "کلانی: عوامل داخلی محرومیت آل کثیر خائن هستند ، قهرمان آسیا هم می شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانی: عوامل داخلی محرومیت آل کثیر خائن هستند ، قهرمان آسیا هم می شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید