گرانی گوشت در شروع ماه رمضان

به گزارش تفطن، قیمت انواع گوشت قرمز در روز های اخیر افزایش عجیب و غریبی را تجربه نموده است به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی در فروشگاه شرکت پشتیبانی امور دام که مسئولیت تنظیم بازار را بر عهده دارد 197 هزار تومان فروخته می گردد.

گرانی گوشت در شروع ماه رمضان

به گزارش تسنیم، قیمت انواع گوشت قرمز گوسفندی و گوساله در روز های اخیر افزایش زیادی را تجربه نموده است به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی، هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی در بازار از 155 هزار تومان تا 200 هزار تومان در تهران به فروش می رسد.

این محصول در فروشگاه شرکت پشتیبانی امور دام که مسئولیت تنظیم بازار محصولات پروتئینی را برعهده دارد 197 هزار تومان فروخته می گردد.

قیمت هرکیلوگرم گوشت سردست منجمد گوسفندی تنظیم بازاری 108 هزار تومان، گوشت سردست منجمد گوساله تنظیم بازاری 107 هزار تومان و مرغ منجمد تنظیم بازاری 20 هزار تومان است که به وفور در فروشگاه های زنجیره ای، میادین میوه و تره بار و فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد.

قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی گرم به صورت لاشه 116 هزار تومان، نیم شقه سردست 120 هزار تومان و نیم شقه ران 125 هزار تومان است، هرکیلوگرم مرغ گرم نیز 31 هزار تومان به فروش می رسد که البته برای خرید آن ها باید در صف ایستاد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 خرداد 1401 بروزرسانی: 8 خرداد 1401 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2348

به "گرانی گوشت در شروع ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرانی گوشت در شروع ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید