گوگل مپ و افزودن دیش کاوری (dish، covery) به منوی رستوران ها!

به گزارش تفطن، با امکان نو گوگل مپ، می توانید از محبوب ترین غذاهای منوی رستوران ها اطلاع پیدا کنید و با خیال راحت، غذا سفارش دهید.

گوگل مپ و افزودن دیش کاوری (dish، covery) به منوی رستوران ها!

وقتی قصد دارید یک رستوران تازه را امتحان کنید، گوگل مپ به شما کمک می کند که راستا رستوران را پیدا کنید، عکس هایی از رستوران ببینید، نقدها و نظرات مشتریان را بخوانید و امتیاز کاربران را مشاهده کنید. ولی بعد از بررسی منوی رستوران، احتمالا سوال برایتان پیش می آید که کدام غذای رستوران بهتر است؟

اکنون گوگل مپ با امکان تازهی که ایجاد کرده است، کشف غذا در منو یا دیش کاوری! را برای مشتریان رستوران ها راحت تر کرده است. با این ویژگی تازه می توانید از محبوب ترین و بهترین غذای هر رستوران نیز اطلاع پیدا کنید.

غذاهای محبوب از رستوران سر کوچه تا آن طرف کره زمین!

فرقی نمی کند که دنبال چه نوع غذایی در کدام رستوران دنیا باشید، گوگل مپ محبوب ترین غذاهای منوی هر رستوران را به شما نشان می دهد و می توانید با خیال راحت آن را سفارش دهید.

وژگی تازه گوگل مپ یعنی غذاهای محبوب هر رستوران، با استفاده از یک الگوریتم یادگیری ماشین، نام غذاها را با تصاویر مرتبط و نظرات کاربران تطبیق می دهد. با کمک این الگوریتم به فهرستی از غذاهای محبوب مشتریان هر رستوران دسترسی پیدا می کنید.

به راحتی می توانید یک رستوران را در گوگل مپ پیدا کنید و در تب overview غذاهای محبوب آن را ببینید. اگر این فهرست شما را راضی نمی کند، منو را مفصل بررسی کنید تا ببینید در مورد کدام غذاهای رستوران، بیشتر صحبت شده است. همچنین می توانید غذای محبوب را انتخاب کنید تا تصاویر بیشتری از آن ببینید و نظرات مشتریان را بخوانید.

اگر در کشوری هستید که نمی توانید زبان مشتریان را بخوانید، با گوگل مپ می توانید نقدها و نظرات را ترجمه کنید.

ویژگی تازه غذاهای محبوب هر رستوران، پیدا کردن غذاهای محبوب مشتریان هر رستوران و سفارش دادن غذا را آسان تر می کند.

در نهایت، این ویژگی با مشارکت مردمی از سراسر دنیا امکان پذیر شده است؛ کسانی که با نقدها و نظرات خود به دیگران کمک می کنند تا بهتر بتوانند از گوگل مپ استفاده کنند. شما هم اگر دوست دارید سهمی در این ویژگی داشته باشید، عکسی از غذای خود بگیرید و نام غذا را اضافه کنید تا دیگران بهتر بتوانند در مورد غذاهای منوی رستوران تصمیم بگیرند.

گوگل مپ امکانات متعددی در اختیارتان می گذارد تا از غذا خوردن در رستوران های سراسر دنیا لذت ببرید؛ از نشان دادن راستا رستوران گرفته تا انتخاب بهترین غذای منو!

این ویژگی های تازه باعث شده که گوگل مپ به یک ابزار بسیار کاربردی تر و مفیدتر برای سفر تبدیل شود. گوگل مپ، با وجود امکانات مختلفی مثل پیدا کردن راستاها، برنامه ریزی گروهی و حالا با امکان پیدا کردن محبوب ترین غذهای منوی رستوران، سفر و گشت و گذار در گوشه و کنار دنیا را لذت بخش تر کرده است.

غذاهای محبوب در گوگل مپ برای کاربران دیوایس های اندرویدی در سراسر دنیا راه اندازی شده است و در چند ماه آینده برای کاربران iOS نیز آغاز می شود.

منبع: کجارو / blog.google
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2284

به "گوگل مپ و افزودن دیش کاوری (dish، covery) به منوی رستوران ها!" امتیاز دهید

1 کاربر به "گوگل مپ و افزودن دیش کاوری (dish، covery) به منوی رستوران ها!" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل مپ و افزودن دیش کاوری (dish، covery) به منوی رستوران ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید