آشنایی با هتل فلامینگو در کوالالامپور (Hotel Flamingo kuala lumpur)

به گزارش تفطن، برای اقامت در کوالالامپور گزینه های مختلفی وجود دارد، اما اگر دلتان میخواهد کمی از مرکز شهر دورتر باشید و در عوض محیطی طبیعیتر را برای اقامت انتخاب میکنید، هتل 4 ستاره فلامینگو در کوالالامپور (Hotel Flamingo kuala lumpur) در کنار دریاچه ساخته شده است و محیطی عالی را برای میهمانان پدید آورده است.

آشنایی با هتل فلامینگو در کوالالامپور (Hotel Flamingo kuala lumpur)

این هتل 4 ستاره با محیطی بسیار آرام، در کناره دریاچه آمپانگ، واقع شده است. هتل فلامینگو کوالالامپور یا هتل فلامینگو بای د لیک کوالالامپور، در 5 کیلومتری مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است و محیطی طبیعی و صلح آمیز دارد در حالی که شما مهمانان این هتل، می توانید از شلوغی شهر و مجتمع های خرید، دفاتر، بانک ها، سفارتخانه ها، مراکز تفریحی و رستوران های نزدیک آن بهره ببرید. تمام این مکان ها، تنها پنج دقیقه تا این هتل فاصله دارند. در ادامه خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این هتل تا دیدنی های تور کوالالامپور را با جزئیات توضیح می دهیم.

خدمات رفاهی هتل فلامینگو کوالالامپور

پارکینگ رایگان به همراه پارکبان در ساختمان هتل، وجود دارد و ترانسفر فرودگاهی به همراه خدمات تاکسی، در اختیار شما مهمانان قرار خواهد گرفت. حمل و نقل رایگان به نقاط معروف امپانگ مانند مرکز خرید پاویلیون و کی ال سی سی برایتان فراهم است. ورود به هتل فلامینگو کوالالامپور، از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت 12 ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و مالایی صحبت می کنند.

از خدمات پذیرش هتل می توان به خدمات نگهبانی، تبدیل ارز و میز پذیرش شبانه روزی اشاره کرد. خدمات نظافت شامل خدمات اتوکشی و خشکشویی می باشد. خدمات شستشوی لباس نیاز به پرداخت هزینه اضافه دارد. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها فراهم است، همچنین اینترنت وای فای را در فضای عمومی هتل هم می توانید استفاده کنید.

ورود حیوانات به این هتل، ممنوع می باشد. از امکانات جلسات اداری و اتاق های ملاقات و مرکز تجاری به همراه امکانات فکس و فتوکپی با پرداخت هزینه ای جداگانه بهره مند شوید.

امکانات تفریحی هتل فلامینگو کوالالامپور

در تور مالزی روز خود را با گردشی آرام در اطراف هتل فلامینگو کوالالامپور و باغ های آن شروع کنید یا به بازی تنیس در زمین های اطراف هتل بپردازید. کارکنان دوست داشتنی هتل خدمات نگهبانی را برای شما ارائه می دهند. استخر شنایی روباز در بیرون هتل قرار دارد. با این حال می توانید از استخر شنای دیگری هم که در این هتل، قرار دارد استفاده کنید. این هتل 3 رستوران دارد. رستوران فلامینگو کافه Flamingo Cafe با غذاهای محلی محیط گرمی را برای شما بوجود می آورد و در تمام روز باز است. غذاهای اصیل هندی و ایرانی در رستوران سلطانی Sultani سرو می شود.

امکانات اتاق های هتل

230 اتاق هتل، به زیبایی طراحی شده اند تا راحتی بیشتری را برای شما مهمانان، فراهم بیاورند. اتاق های هتل، دارای تراس های اختصاصی با چشم اندازی رو به دریاچه یا منظره های اطراف آن است. بعضی از اتاق ها نمایی رو به کوهستان دارند.

از امکانات درون اتاق ها، می توان به یک تلویزیون صفحه تخت، میز کار، دستگاه قهوه و چای ساز، صندوق امانات و تلفن اشاره کرد. در فضای حمام ها، سشوار، دوش و لوازم بهداشتی و آرایشی ارائه می شود. برای نوزادان زیر دو سال در هتل فلامینگو کوالالامپور، بسته به اتاقی که انتخاب می کنید ممکن است تخت نوزاد شامل مبلغ اضافی شود و برای کودک 3 تا 12 سال، باید تخت اضافی درخواست شود.

 • انواع اتاق های هتل فلامینگو کوالالامپور

 • سوئیت: با مساحت 42 مترمربع است که یک تخت دو نفره کوئین و نمایی رو به دریاچه دارد.
 • چالت: با مساحت 32 مترمربع است که یک تخت دو نفره کوئین و نمایی رو به دریاچه دارد.
 • دولوکس: با مساحت 22 مترمربع است که یک تخت دو نفره کوئین و نمایی رو به کوهستان دارد.
 • اتاق دولوکس: با مساحت 22 مترمربع است که یک تخت دو نفره یا دو تخت یک نفره به همراه نمایی رو به کوهستان دارد.

فاصله تا جاذبه های معروف شهر کوالالامپور

با 4 دقیقه رانندگی از هتل فلامینگو کوالالامپور بای د لیک به بازار بزرگ شرقی می رسید و این هتل حدود 7.5 کیلومتر از مرکز خرید پاویلیون کی ال Pavilion KL فاصله دارد. با 15 دقیقه رانندگی و با تاکسی به مرکز خرید کی ال سی سی KLCC خواهید رسید.

 • فاصله تا برج های دو قلوی پتروناس: 4.4 کیلومتر است که با 15 دقیقه رانندگی، به این برج ها، خواهید رسید.
 • فاصله تا آکواریا کی ال سی سی: 4.3 کیلومتر است که با 15 دقیقه رانندگی، به این آکواریوم خواهید رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید اونوک: 4.2 کیلومتر است که با تاکسی، 11 دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مرکز علمی دیسکاوری پتروسین: 4.3 کیلومتر است که با تاکسی، 15 دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا مرکز شهر کوالالامپور: 4.3 کیلومتر است که با تاکسی، 15 دقیقه تا این محل در راه خواهید بود.
 • فاصله تا شام در آسمان کی ال: 4.8 کیلومتر است 15 دقیقه رانندگی، به این آکواریوم خواهید رسید.
 • فاصله تا ایستگاه قطار آمپانگ: 1.7 کیلومتر است که با 30 دقیقه پیاده روی به این ایستگاه خواهید رسید. با تاکسی این مسیر 8 دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا ایستگاه جلاتک: 1.8 کیلومتر است که با 35 دقیقه پیاده روی به این ایستگاه خواهید رسید. با تاکسی این مسیر 7 دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا باشگاه گلف سلطنتی سلانگور: 3.4 کیلومتر است که با 14 دقیقه رانندگی و با تاکسی به این باشگاه ورزشی خواهید رسید.
 • فاصله تا دانشگاه تکنولوژی مالزی: 3.6 کیلومتر است که با 14 دقیقه رانندگی و با تاکسی به این دانشگاه خواهید رسید.
 • فاصله تا میدان زبرا: 4 کیلومتر است که با 12 دقیقه رانندگی و با تاکسی به این دانشگاه خواهید رسید. با اتوبوس یا پیاده، طی این مسیر، بیشتر از یک ساعت برایتان زمان خواهد برد.
 • فاصله تا پارک کی ال سی سی: 4.1 کیلومتر است که با 15 دقیقه رانندگی به این پارک خواهید رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید گالری استارهیل: 4.5 کیلومتر است که با تاکسی در عرض 20 دقیقه به این محل می رسید. با اتوبوس طی این مسیر بیشتر از یک ساعت طول می کشد.
 • فاصله تا مرکز خرید فارنهیت 88: 4.6 کیلومتر است که با تاکسی در عرض 20 دقیقه به این محل می رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید د ولد: 5.1 کیلومتر است که با تاکسی در عرض 15 دقیقه به این محل می رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید میدان برجایا تایمز: 5 کیلومتر است که با تاکسی در عرض 15 دقیقه به این محل می رسید.
 • فاصله تا پارک پرندگان: 12.9 کیلومتر است که با تاکسی در عرض 20 دقیقه به این محل می رسید. با اتوبوس در عرض یک ساعت و 20 دقیقه به این پارک خواهید رسید.
 • فاصله تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور: 46.4 کیلومتر است که با تاکسی تا هتل یک ساعت در راه خواهید بود.
 • فاصله تا فرودگاه سلطان عبدل عزیز شاه: 22.4 کیلومتر است که با تاکسی تا هتل 40 دقیقه در راه خواهید بود.

موقعیت هتل فلامینگو کوالالامپور

آدرس هتل:مالزی، سلانگور، 68000 امپانگ جایا، جالان هولو کلانگ، تسیک امپانگ، 5

انتشار: 7 اسفند 1397 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 153

به "آشنایی با هتل فلامینگو در کوالالامپور (Hotel Flamingo kuala lumpur)" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با هتل فلامینگو در کوالالامپور (Hotel Flamingo kuala lumpur)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با هتل فلامینگو در کوالالامپور (Hotel Flamingo kuala lumpur)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید