آمار بالای کشته ها انگلیس را مجبور به تمدید طرح کرد

به گزارش تفطن، فارس نوشت: یک مقام ارشد دولت انگلیس با توجه به شمار بالای کشته های ناشی از ویروس کرونا از تداوم ممنوعیت تردد در این کشور اطلاع داد.

آمار بالای کشته ها انگلیس را مجبور به تمدید طرح کرد

به نوشته وبگاه شبکه اس بی اس، یکی از مقامات ارشد دولت انگلیس یکشنبه گفت که ممنوعیت تردد کماکان پابرجاست.

مایکل گوو معاون بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس گفت که دولت ممنوعیت تردد را به طور مرحله به مرحله در ماه های آینده بر می دارد.

وی در این زمینه شرح داد: واقعیتها و توصیه ها در حال حاضر معین است و ما هنوز نباید در فکر برطرف این محدودیتها باشیم.

آمار تازه قربانیان ناشی از کرونا در انگلیس نشان میدهد که 15464 نفر تا به امروز جان خود را از دست داده اند. کادر درمانی و شاغلان بخش بهداشت و درمان انگلیس نیز در روزهای گذشته از کمبود اقلام مورد احتیاج گله مند بودند به طوری که شنبه شب به دنبال نقدها انجام شده نسبت به کمبود لوازم و تجهیزات محافظتی کادر درمان و بهداشت انگلیس در مواجهه با ویروس کرونا، یک مقام ارشد این کشور با تایید این مسئله بر لزوم انجام اقدامات بیشتر اشاره نمود.

رابرت جنریک معاون وزیر مسکن انگلیس شنبه شب در این باره گفت، انگلیس باید کارهای بیشتری برای ارائه وسایل ویژه محافظتی به شاغلان بخش درمان و بهداشت خود که در خط مقدم جدال با ویروس کرونا هستند، انجام دهد.

روزنامه ساندی تایمز نیز روز یکشنبه دولت انگلیس را به دلیل تعلل در روزهای نخست شیوع کرونا در این کشور مورد انتقاد قرار داده است. بر اساس تحقیقاتی که این روزنامه انجام داده، هشدارهای شدید دانشمندان از سوی دولت انگلیس نادیده گرفته شد و این کشور پنج هفته حیاتی برای مبارزه علیه شیوع کرونا را از دست داد.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1253

به "آمار بالای کشته ها انگلیس را مجبور به تمدید طرح کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار بالای کشته ها انگلیس را مجبور به تمدید طرح کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید