ابهام در چگونگی فعالیت و تعطیلی سامانه آموزشی فدراسیون ژیمناستیک

به گزارش تفطن، مسوول طراحی سایت آموزش فدراسیون ژیمناستیک در واکنش به علت مسدود شدن وب سایت سامانه آموزشی این فدراسیون گفت که این سامانه به دلیل عدم همکاری فدراسیون در راه اندازی کامل و برای جلوگیری از تخلفات احتاقتصادی اقتصادی مسدود شده است.

ابهام در چگونگی فعالیت و تعطیلی سامانه آموزشی فدراسیون ژیمناستیک

وحید مرادی در گفت وگو با تفطن، اضافه نمود: درحالی که فدراسیون ژیمناستیک از 96/10/13 سامانه مدیریت آموزش خود را رسما معرفی نموده بود، فدراسیون هیچ قراردادی با شرکت ما برای اجرا و پشتیبانی سامانه امضاء نکرد. برای عقد قرارداد جهت طراحی سایت سامانه آموزش چندین بار به فدراسیون مراجعه کردیم تا تکلیف را معین نمایند، اما در هر بار عنوان می شد که قرارداد دست امور اقتصادی است و در حال تنظیم هستیم. ما هم برای جلوگیری از تخلفات احتاقتصادی اقتصادی پس از حدو دو سال فعالیت سایت در اردیبهشت سال جاری اقدام به بستن سایت کردیم تا تکلیف معین و جلوی ابهامات موجود گرفته گردد.

مسوول طراحی سایت آموزش فدراسیون ژیمناستیک اضافه نمود: فدراسیون قرار بود یک درگاه اقتصادی را به شرکت معرفی کند تا حق عضویت افرادی که عضو سامانه آموزش می شدند به وسیله این درگاه به حساب فدراسیون واریز گردد که معرفی این درگاه نیز با حدود دو سال تاخیر در اردیبهشت سال جاری پس از بسته شدن سامانه انجام شد. این در حالی بود که در این مدت سایت واسطه انتقال، وجوه حق عضویت بیش از 8 هزار نفر را با کسر یک تا 3 درصد کارمزد به طور کامل به حساب فدراسیون واریز می شده است.

مرادی با بیان اینکه هزینه راه اندازی چنین سایت هایی چیزی حدود 500 تا 600 میلیون تومان است، گفت: رییس فدراسیون ژیمناستیک در اقدامی عجیب برای تبرئه خود از این موضوع و ابهامات پیرامون آن، نامه نگاری های مختلفی را با حراست فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان به عمل آورده بود و اظهارات ضد و نقیضی مبنی بر آزمایشی بودن سایت را مطرح نموده بود، این در حالی بود که نزدیک به 2 سال از راه اندازی سایت سپری می شد و بیش از 8 هزار نفر عضو سامانه شده بودند و اطلاعات شخصی و مدارک خود را در سایت بارگذاری و هزینه عضویت پرداخت نموده بودند.

مرادی اعلام نمود: عضویت هر فرد در سامانه آموزش در سال 97 نفری 25 هزار و در سال 98، 30 هزار تومان بود. در حالی که سایت قابلیت ارایه خدمات متنوعی را برای افراد عضو داشت، اما فدراسیون استفاده آن چنانی از خدمات سایت نداشت.

وی گفت: درآمدی که فدراسیون ژیمناستیک از محل عضوگیری در سامانه کسب نموده به حساب خود فدراسیون واریز شده و هیچ مبلغی به هیات های استانی تخصیص داده نشده است. در حالی که در سنوات گذشته که عضوگیری به صورت دستی انجام می شد، مبلغی از هزینه دریافت شده بابت عضوگیری برای حمایت از هیات های استانی پرداخت می شد.

مسوول طراحی سایت آموزش فدراسیون ژیمناستیک در خاتمه توضیح داد: این که در این زمینه تخلفی اجرا شده یا خیر، در حیطه اختیارات شرکت نیست و مراجع ذی صلاح باید در این زمینه جوابگو باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 812

به "ابهام در چگونگی فعالیت و تعطیلی سامانه آموزشی فدراسیون ژیمناستیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در چگونگی فعالیت و تعطیلی سامانه آموزشی فدراسیون ژیمناستیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید