اجرای طرح معاینه فنی رایگان ویژه ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری در قزوین

به گزارش تفطن، به مناسبت هفته حمل و نقل، طرح معاینه فنی رایگان ویژه ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری اجرا می گردد.

اجرای طرح معاینه فنی رایگان ویژه ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری در قزوین

به گزارش خبرنگاران از قزوین، اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از اجرای طرح معاینه فنی رایگان ویژه ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری (تاکسیرانان و وانت داران) در مرکز معاینه فنی شهید رجایی به مناسبت فرا رسیدن هفته حمل و نقل اطلاع داد.

وی ادامه داد: در این طرح، روز آدینه 26 آذر به تاکسیرانان و روز آدینه 3 دی به وانت داران اختصاص یافته است و اجرای طرح برای نوبت اول رایگان و درصورت مردود شدن در تست معاینه فنی خودرو، مراجعات بعدی با نرخ مصوب خواهد بود که راننده باید در روزهای آینده مراجعه کند .

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین درباره شرایط این طرح شرح داد: داشتن پروانه فعالیت دارای اعتبار از سازمان تاکسیرانی در هنگام ثبت نام الزامی است و ثبت نام و گرفتن کد رهگیری نیز فقط به وسیله مراجعه به سامانه مرکز معاینه فنی شهید رجایی به نشانی: https://rajaeionlineres.qazvin.ir/ انجام خواهد شد که با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش مرکز معاینه فنی، اولویت با رانندگانی است که در سایت ثبت نام و کد رهگیری دریافت نموده اند.

وی اضافه کرد: خودرو های دوگانه سوز شرکتی که تست مخزن را انجام داده اند قبل از مراجعه به مرکز معاینه فنی باید برگه تست هیدرو استاتیک (تست مخزن) را همراه داشته باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: مرکز معاینه فنی شهید رجایی در کمربندی جمهوری جنب پارک ملا خلیلا واقع شده است و تاکسیرانان در هنگام مراجعه باید کد رهگیری، اصل کارت خودرو وکارت مجوز دارای اعتبار خود را حتما همراه داشته باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2253

به "اجرای طرح معاینه فنی رایگان ویژه ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح معاینه فنی رایگان ویژه ناوگان حمل بار و مسافر درون شهری در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید