ادامه ناکامی دوچرخه سواری ایران در قهرمانی آسیا، در دور امتیازی هم مدال نگرفتیم

به گزارش تفطن، رکابزن ملی پوش ایران پیروز نشد در ماده دور امتیازی دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا مدال بگیرد تا همچنان ایران در حسرت مدال باقی بماند.

ادامه ناکامی دوچرخه سواری ایران در قهرمانی آسیا، در دور امتیازی هم مدال نگرفتیم

به گزارش خبرنگاران، چهارمین روز از مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا به سرانجام رسید و ایران پیروز به کسب مدال نشد. ماده دور امتیازی یکی از شانس های ایران برای کسب مدال بود که بهنام آرین نماینده ایران از کسب مدال در این ماده بازماند و چهارم شد.

نتایج نمایندگان ایران به توضیح زیر است: ماده دور امتیازی رده بزرگسالان: بهنام آرین چهارم شد. رکابزنان کره جنوبی ، ازبکستان و قزاقستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

رده جوانان: امیرحسین محمدی نتوانست مسابقه را به سرانجام برساند. رکابزنان تایلند، مالزی و اندونزی به ترتیب اول تا سوم شدند.

ماده اومنیوم بانوان فروزان عبدالهی در این ماده با کسب 16 امتیاز در بین دوازده نفر، دوازدهم شد. اسکرچ: مقام دوازدهم (18 امتیاز) تمپو: مقام دوازدهم (18 امتیاز) دور حذفی : مقام یازدهم (20 امتیاز) دور امتیازی. 40 امتیاز منفی گرفت.

ماده اسکرچ بانوان رده جوانان ساجده سیاحیان هشتم شد.

مسابقات قهرمانی آسیا و پاراآسیایی 2019 تا فردا (یکشنبه) در جاکارتا اندونزی پیگیری می گردد و ایران تاکنون تنها یک نقره در پاراآسیایی گرفته و هنوز در قهرمانی آسیا صاحب مدال نشده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 301

به "ادامه ناکامی دوچرخه سواری ایران در قهرمانی آسیا، در دور امتیازی هم مدال نگرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه ناکامی دوچرخه سواری ایران در قهرمانی آسیا، در دور امتیازی هم مدال نگرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید