اروپا در پی اعمال محدودیت علیه غول های فناوری نیست ، مالیات ها افزایش پیدا خواهند کرد ، ایالات متحده اغازگر روند فشار بود (تور ارزان اروپا)

به گزارش تفطن، وزیر دارایی فرانسه می گوید، اروپا با اعمال مالیات های سنگین علیه غول ها فناوری قصد حمله به این شرکت ها را ندارد. شرکت های مذکور شامل گوگل، آمازون و فیس بوک می شوند.

اروپا در پی اعمال محدودیت علیه غول های فناوری نیست ، مالیات ها افزایش پیدا خواهند کرد ، ایالات متحده اغازگر روند فشار بود (تور ارزان اروپا)

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، لی معتقد است وقتی ایالات متحده سیاست های تهاجمی تری نسبت به اروپا می گیرد و تعرفه های واردات اروپا را در چرخه فشار می گذارد، اروپا نیز چاره ای ند ارد به جز اعمال بعضی تغییرات. اما همه این تغییرات تاکتیک های مالی و مالی هستند و اساسا ارتباطی با تنش و مشکل با این شرکت ها و غول های فناوری ندارند.

وی تاکید نمود: ما به هدف مهار تورم و توسعه روابط خود با شرکت های سرشناس حوزه دیجیتال این اقدامات را انجام می دهیم و این تغییرات به معنای فشار بر شرکت های مذکور نیست.

بر اساس پیشنهاد کمیسیون اروپا از محتمل است مالیات 3 درصدی برای شرکت های بزرگ مانند گوگل، فیس بوک و آمازون تحمیل گردد. شرکت هایی که اتفاقا درامد بالایی را از قاره سبز دریافت می نمایند.

لی مایر در تبادل نظر با سی ان بی سی تاکید نمود: من معتقدم ما افرادی نیستیم که به ایالات متحده حمله کردیم. وقتی به شرایط تجارت نگاه می کنید، من به این ایده معتقدم که این ایالات متحده است که تصمیم گرفته است تعرفه های کالاهای اروپایی را مشخص کند و نه برعکس.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 2477

به "اروپا در پی اعمال محدودیت علیه غول های فناوری نیست ، مالیات ها افزایش پیدا خواهند کرد ، ایالات متحده اغازگر روند فشار بود (تور ارزان اروپا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروپا در پی اعمال محدودیت علیه غول های فناوری نیست ، مالیات ها افزایش پیدا خواهند کرد ، ایالات متحده اغازگر روند فشار بود (تور ارزان اروپا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید