باشگاه های فوتبالی همچنان محکوم پرونده بازیکنان خودی

به گزارش تفطن و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته مشخص شرایط بازیکنان و مربیان صادر شد که به توضیح زیر است:

باشگاه های فوتبالی همچنان محکوم پرونده بازیکنان خودی

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

* با توجه به شکایت جلال هاشمی از باشگاه ذوب آهن اصفهان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 42 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 915 هزار و 600 ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد. همچنین کمیته شرایط دعوای خواستار را نسبت به مبلغ 10 میلیون ریال قابل رسیدگی نمی داند. (این رای قطعی است)

*براساس رای صادره شده در پرونده شکایت مسعود حق جو از باشگاه بادران تهران ، این باشگاه به پرداخت مبلغ 820 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 17 میلیون و 876 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

*در پی شکایت یوسف وکیا از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 750 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 35 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. همچنین کمیته شرایط مبلغ 350 میلیون ریال از دعوای خواستار را رد کرد.

*در پرونده شکایت میلاد ابطحی از باشگاه مس کرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 608 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 12 میلیون و 160 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار محکوم شد. همچنین کمیته شرایط مابقی مبلغ مورد درخواست را با توجه به عدم استحقاق خواستار رد کرد.

*با توجه به شکایت محمدرضا نجفی از باشگاه ایرانجوان بوشهر، این باشگاه محکوم به پرداخت مبلغ 315 میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام مبلغ 6 میلیون و 867 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواستار شد.

آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 983

به "باشگاه های فوتبالی همچنان محکوم پرونده بازیکنان خودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه های فوتبالی همچنان محکوم پرونده بازیکنان خودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید