برانکو: کارمان سخت است چون همه می خواهند از قهرمان کشور امتیاز بگیرند، خیلی واضح گفتم یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم

به گزارش تفطن، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس کار تیمش را تا سرانجام فصل سخت و سخت خواند و گفت که تمام تیم ها در مصاف با این تیم به دنبال کسب امتیاز هستند.

برانکو: کارمان سخت است چون همه می خواهند از قهرمان کشور امتیاز بگیرند، خیلی واضح گفتم یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم

به گزارش خبرنگار ورزشی تفطن، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: می دانید که تا آخر فصل هر بازی ما به همین شکل خواهد بود. برای همه حریفان خیلی قشنگ و زیباست تا از قهرمان کشور امتیاز بگیرند یا پیروز شوند و به همین دلیل انتظار داریم تا آخر فصل تمام بازی های ما به همین سختی باشد.

بعد از نتایج روز گذشته، فشار مضاعفی روی ما بود که باید سایپا را ببریم

وی اضافه نمود: بعد از نتایج روز گذشته، فشار مضاعفی روی ما بود که حتماً باید این بازی را به خاطر خودمان ببریم، هرچند قبل از آن نتایج هم به دنبال برد بودیم. جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم که با لیاقت و استحقاق به این برد رسیدند. بیشتر از همه به طرفداران مان تبریک می گویم که حتی وقتی عقب افتادیم ما را تا آخرین لحظه تشویق کردند و با هر صحنه ای شادی می کردند که در واقع آنها ما را به سمت این برد راهنمایی کردند.

فقط از این متأسفم که کمی بازی را شُل گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تأکید بر اینکه تیمش با استحقاق کامل به پیروزی رسیده است، گفت: فقط از این بابت متأسفم که کمی بازی را شُل گرفتیم، چون بلافاصله پس از گل سوم می توانستیم گل چهارم را هم بزنیم تا باقی بازی را با خیال راحت و آرامش ادامه بدهیم. با لیاقت 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم، 17 شوت به سمت دروازه حریف داشتیم و پنج شش موقعیت صد درصد گل ایجاد کردیم. همان طور که گفتم، یکسری جزئیات بود و به وجود آمد که گل دوم را خوردیم و بعضی موقعیت های دیگر را هم از دست دادیم و به همین دلیل باید روی کارمان بیشتر بررسی کنیم.

اصلاً وقتی برای شادی و جشن نداریم

برانکو با اشاره به دیدار روز چهارشنبه تیمش مقابل ذوب آهن در هفته بیست وششم رقابت های لیگ برتر گفت: روز چهارشنبه با ذوب آهن بازی خواهیم داشت که اصلاً وقتی برای شادی و جشن نداریم و از همین فردا باید خودمان را برای بازی جدید آماده کنیم.

یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، مشکل چیست؟!

وی در واکنش به اینکه پرسپولیس با حضور برانکو به بردن عادت نموده است، اما با صحبت های روز گذشته مربوط به قراردادش طرفداران را نگران نموده است و طرفداران نگران شده اند که شاید او به خاطر پول این تیم را ترک کند، گفت: در خصوص بازی می خواهید صحبت کنید یا چیزهای دیگر؟ من دیروز چه چیزی گفتم؟ یک سال دیگر قرارداد دارم، اما مشکل چیست؟ می خواهید من را از باشگاه بیرون کنید؟ من گفتم یک سال دیگر قرارداد دارم، چرا طرفداران باید نگران شوند؟

خیلی واضح گفتم یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه طرفداران نگران این جمله برانکو شده اند که او گفته مشخص نیست برای فصل آینده چه اتفاقی رخ می دهد، گفت: شما مطمئن هستید که همه بازیکنان برای سال آینده در باشگاه می مانند، در حالی که قرارداد هم دارند. این فوتبال است و من گفتم قراردادم تا خاتمه فصل است و یک سال دیگر هم قرارداد دارم و خیلی هم واضح این را گفتم.

تا به حال تیمی را دیده اید که اشتباه نکند؟

برانکو درباره اینکه در هفته های پیش رو ممکن است با یک لغزش شرایط برای پرسپولیس نگران نماینده گردد و اشتباهاتی که در بازی مقابل سایپا در خط دفاعی رخ داد این نگرانی را بیشتر می نماید، گفت: ببینید اگر در فوتبال اشتباه وجود نداشته باشد، نه موقعیت گل ایجاد می گردد و نه گلی صورت می گیرد. تا به حال تیمی را دیده اید که اشتباه نکند؟ حریفان هم تمرین می نمایند، آنها هم بازی می نمایند و به دنبال برد هستند. به خصوص تیمی که خیلی نه به فکر بالای جدول است و نه سقوط می نماید، بلکه احساس امنیت دارد و با آرامش و جان و دل بازی می نماید.

بازیکنانم خیلی خوب برگشتند و تمرکز کامل داشتند

وی همچنین توضیح داد: ما از روی کرنر گل خوردیم و این اتفاق رخ می دهد، چرا هیچ کس نمی گوید که مشخص عباسیان خیلی زیبا و قشنگ ارسال کرد یا روی گل دوم که بسیار عالی شوت زدند. در گل دوم اشتباه کردیم و پاس ترابی به نادری نرسید، توپ به سمت مخالف آمد و منجر به گل شد. سایپا هم عالی واکنش نشان داد، بازیکنانش پاسکاری کردند و به گل رسیدند. این فوتبال است و این اهمیت دارد که بعد از یک بر صفر برگردید. طبیعتاً هم برای بازیکنان در زمین و هم برای ما بیرون از زمین، گل خوردن در دقایق ابتدایی بازی یک شوک بود، اما بازیکنان خیلی خوب برگشتند، تمرکز کامل داشتند و کل نیمه اول را در اختیار گرفتیم و فقط مشخص نبود که چه زمانی گل اول را به ثمر می رسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 359

به "برانکو: کارمان سخت است چون همه می خواهند از قهرمان کشور امتیاز بگیرند، خیلی واضح گفتم یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: کارمان سخت است چون همه می خواهند از قهرمان کشور امتیاز بگیرند، خیلی واضح گفتم یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید