بقیه طلبم را ساعت 4 عصر امروز واریز کردند، بیانیه باشگاه توهین آمیز بود

به گزارش تفطن، سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: مبلغ باقی مانده طلب من ساعت 4 عصر امروز به وقت آلمان، منتقل شده و همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر زمان این کار ها به طور کامل انجام شود، فیفا به صورت اتوماتیک مطلع می شود.

بقیه طلبم را ساعت 4 عصر امروز واریز کردند، بیانیه باشگاه توهین آمیز بود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه استقلال ساعتی پیش با انتشار یک اطلاعیه از وینفرد شفر انتقاد کرد و مدعی شد این مربی با گروکشی مطالبات پسرش، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی با این باشگاه همکاری نمی کند.

وینفرد شفر در گفتگویی در خصوص این اطلاعیه گفت: اظهارات غیر واقعی منتشر شده را خواندید؟ حالا واقعیت را به شما می گویم. باشگاه و همه 4 مدیر عامل قبلی دقیقا می دانستند باید چه کاری انجام دهند. دقیقا از بدهی و پولی که باید به فیفا پرداخت شود و مدارکی که باید تهیه و اصلاح شود مطلع بودند، این مساله هم مربوط به چند روز اخیر نیست بلکه از ماه ها قبل می توانست حل شود.

وی افزود: من و وکیلم همیشه و همیشه باشگاه در ارتباط بودیم و حمایت، کمک و همکاری خودمان را بار ها و بار ها نشان دادیم. من حتی پیشنهاد دادم برای لیگ قهرمانان آسیا به صورت رایگان مسئولیت تیم را برعهده داشته باشم. شب گذشته باشگاه نا امیدانه با وکیل من تماس گرفت و درخواست کرد اگر ممکن است، ما بپذیریم که مابقی پول را در آلمان و به صورت حضوری پرداخت کنند. حتی با وجود این که چنین کاری به هیچ وجه عرف نیست و من با این مساله راحت نبودم، اما پذیرفتم.

سرمربی اسبق استقلال شرح داد: درست یک دقیقه بعد مطلع شدم که باشگاه اشتباه کرده و نمی خواهد پول را به صورت حضوری بپردازد و ترجیح می دهد از طریق بانک آن را ارسال کند. امروز باشگاه یک بیانیه توهین آمیز و پر از دروغ و مطالب نادرست منتشر کرد. حتی با این وجود من از وکیلم خواستم با توجه به شرایط باشگاه استقلال و درخواست هواداران، بیشتر از ساعت کاری در دفترش بماند تا اگر استقلال مابقی کار ها را انجام داد، معطل نشوند و او این کار را به عنوان لطف در حق من انجام داد.

شفر خاطرنشان کرد:مبلغ باقی مانده هم نه هفته قبل، نه دیروز، نه شب گذشته، نه امروز صبح یا ظهر، بلکه امروز ساعت 4 عصر به وقت آلمان، منتقل شد و همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر زمان این کار ها به طور کامل انجام شود، فیفا به صورت اتوماتیک مطلع می شود. وکیل من برای فیفا نامه نوشت و حتی تماس هم گرفت، الان باشگاه باید برخی مدارک را اصلاح کند و بعد هم پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه به سرعت و به صورت اتوماتیک باز خواهد شد.

وی تاکید کرد: بسیار هم جالب است یک ساعت قبل، یکی از دستیاران مدیرعامل باشگاه استقلال به وکیل من پیغام داد که مدیرعامل باشگاه هیچ اطلاعی از بیانیه نادرست و توهین آمیز منتشر شده عصر امروز ندارد و کسی که باعث انتشار این بیانیه دروغ و توهین آمیز شده را به سرعت اخراج می کند. او گفت مدیرعامل باشگاه به یکی از اعضای هیات مدیره مشکوک است که این کار را انجام داده است!

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1600

به "بقیه طلبم را ساعت 4 عصر امروز واریز کردند، بیانیه باشگاه توهین آمیز بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بقیه طلبم را ساعت 4 عصر امروز واریز کردند، بیانیه باشگاه توهین آمیز بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید