بهنوش بختیاری: مردم از ظرفیت های گردشگری کشورمان استفاده نمایند

به گزارش تفطن، بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون، راه حل رونق صنعت گردشگری در ایران را استفاده بهینه از ظرفیت های گردشگری، جغرافیایی، طبیعی و تاریخی کشور دانست.

بهنوش بختیاری: مردم از ظرفیت های گردشگری کشورمان استفاده نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، این بازیگر سینما و تلویزیون که در حاشیه بازدید از غرفه های نمایشگاه درباره این رویداد گفت: فکر می کنم با حضور دکتر مونسان در رأس وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قطعا اتفاقات خوبی افتاده است و خواهد افتاد. به لحاظ گردشگری در سال های گذشته عملکرد خوبی نداشتیم و به همین دلیل اولین کاری که باید انجام دهیم تقویت این حوزه و جذب توریست به ایران است. این مهم ترین کاری است که باید در صنعت گردشگری اتفاق بیفتد و بعد از آن هم باید در جهت آشناسازی مردم ایران و سراسر جهان با جذابیت ها و ظرفیت های گردشگری سطح کشور گام برداریم.

او در ادامه در پاسخ به این پرسش که چطور می توان در زمینه برطرف مسائل احتمالی که ممکن است در پی حوادث اخیر کشور برای صنعت گردشگری پیش آید، کاری انجام داد، گفت: ایران کشور ما کشور زیبا و استانداردی است و من به دلیل اینکه به واسطه کارم خیلی سفر می کنم جای جای ایران را از لحاظ تاریخی، قدمت، آثار باستانی و همچنین زیبایی های طبیعت و جغرافیا دیده ام و معتقدم کشور ما برای گردشگری عالی است. ما فقط باید بلد باشیم به درستی از این کشوری که این قدر از لحاظ استراتژیک در منطقه قوی است، استفاده کنیم.

بختیاری توضیح داد: درست نیست که کشورمان را تضعیف کنیم. در همه جای جهان مردم نسبت به کشورشان تعصب دارند، ما هم باید داشته باشیم. ایران وطن و خاک ماست و خاک خوبی هم است، باید از خاک و وطنمان مراقبت کنیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 970

به "بهنوش بختیاری: مردم از ظرفیت های گردشگری کشورمان استفاده نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهنوش بختیاری: مردم از ظرفیت های گردشگری کشورمان استفاده نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید