بوشهر، تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد، فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم

به گزارش تفطن، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم، فولاد تیم بزرگی است و در بازی آخرش تراکتورسازی را در تبریز شکست داده بود.

بوشهر، تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد، فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم

به گزارش تفطن از جم، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار برابر فولاد خوزستان گفت: فکر می کنم برای بازی اول دور برگشت بازی خوبی را انجام دادیم، با توجه به کیفیت بد زمین که یک مقدار بارندگی دو روز گذشته تاثیرگذار بود ولی به هر حال ما بهتر از فولاد بودیم، به خصوص در نیمه دوم. در نیمه اول روی ضربات ایستگاهی دچار اشتباه شدیم و رحمان احمدی روی یک ضربه ما را با عکس العملی خوب در بازی نگه داشت، فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم. فولاد تیم بزرگی است و در بازی آخرش تراکتورسازی را در تبریز شکست داده بود. باید از طرفداران مان و از همه بازیکنان مان که خوب کوشش کردند، تشکر کنم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اضافه کرد: به هر حال نیمه اول همواره ارزیابی است. بین نیمه نکاتی است که باید به بازیکنان مان بگوییم، خداراشکر بچه ها هم خیلی خوب وظایف شان را انجام دادند، موقعیت های خوبی هم داشتیم. یکی دو صحنه مشکوک به پنالتی هم داشتیم که اگر واقعا پنالتی باشد داور در حق ما اجحاف نموده است، بازیکن ما قسم خورد که پنالتی بوده است، ولی امیدوارم ما اشتباه نموده باشیم.

تارتار درباره مصدومیت سیف اللهی و ستاری گفت: سیف اللهی و ستاری در اردوی کیش آسیب دیدند. این دو بازیکن در تهران کارهای درمانی شان را انجام می دهند و فکر می کنم از هفته آینده به ما اضافه شوند.

وی توضیح داد: همانطوری که ما پیش بینی نموده بودیم در نیم فصل دوم بویژه تا قبل از تعطیلات عید شرایط زمین ها خراب می گردد و ما سعی کردیم مهاجمان بلندقامت به تیم اضافه کنیم که از روی هوا هم بتوانیم به گل برسیم. امروز هم موقعیت هایی به دست آوردیم. به هر حال اگر کیفیت زمین ها مناسب نباشد شما باید پلن دوم را هم داشته باشید که بهره ببرید. ما براساس همین دیدگاه در نیم فصل بازیکن گرفتیم و براساس شرایط بازی هایمان در داخل خانه و خارج خانه سعی می کنیم از نفرات مان استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم ادامه داد: ما دوست داشتیم این بازی را ببریم. با آنالیزی هم که از فولاد داشتیم برنامه مان این بود که از جناحی که شهرام گودرزی و سعید محمدی بازی می نمایند بیشتر حمله کنیم ولی در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.

تارتار در سرانجام گفت: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد و این یک واقعیت است. به تصمیماتی که فدراسیون فوتبال می گذارد احترام می گذارم. ولی ما در فوتبال مان بازیکنان خوب و امکانات بسیار بالایی داریم و باید نتیجه بگیریم. به نظرمن برنامه ریزی مهمترین فاکتوری است که در فوتبال ما باید مدنظر قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 316

به "بوشهر، تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد، فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد، فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید