تذکر باشگاه نساجی به یک باشگاه تازه تأسیس دولتی؛ بازیکنان ما را هوایی نکنید!

به گزارش تفطن، باشگاه نساجی مازندران با صدور اطلاعیه ای از تماس بعضی از باشگاه ها با بازیکنان این تیم اطلاع داد.

تذکر باشگاه نساجی به یک باشگاه تازه تأسیس دولتی؛ بازیکنان ما را هوایی نکنید!

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، در این اطلاعیه آمده است:

در آستانه سرانجام یافتن نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر، رفتارهای غیرورزشی و حرکات ناجوانمردانه از سوی بعضی تیم ها شروع شده است و با هوایی کردن و وعده های عجیب و غریب به بازیکنان، قصد برهم ریختن تیم های رقیب را دارند.

به دنبال بعضی تحرکات از سوی یک باشگاه دولتی تازه تأسیس، بدین وسیله باشگاه نساجی به این دوستان گوشزد می نماید که این رفتارها را کنار گذاشته و از تماس مستقیم با بازیکنان تیم نساجی دست بردارند، در غیر این صورت با ارائه مستندات، اسامی افراد واسط، سرمربیان و عوامل آن تیم ها را در رسانه ها منتشر خواهد نمود.

در حالی که باشگاه های وابسته به صنایع و دستگاه های دولتی، تأمین مخارج شان از بیت المال است، باشگاه هایی چون نساجی با هزینه شخصی آقایان فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان، بدون دریافت وام های کلان، اداره می گردد و دستش نزد هیچ فرد یا دستگاهی دراز نیست، لذا از تمام باشگاه ها به ویژه باشگاه های غیرخصوصی انتظار می رود رفتارهای ناجوانمردانه و زشت شان را کنار بگذارند و در نیم فصل دوم بدون سوءاستفاده از فضای موجود، نگاه شان به ادامه رقابت های لیگ برتر، یک نگاه صرفاً فوتبالی باشد.

مالکان باشگاه نساجی در شرایط بغرنج مالی در حال حاضر 25 درصد از مبلغ قراردادها را پرداخته اند و تا انتهای فصل نیز این درصد را افزایش خواهند داد ضمن اینکه تیم بزرگسالان نساجی به لحاظ امور جاری در شرایطی ایده آل چه به لحاظ محل تمرین و اقامت و چه به لحاظ رفت وآمد و دیگر امکانات لازم، شأن یک تیم حرفه ای را حفظ نموده است.

همچنین باشگاه نساجی علاوه بر تیم بزرگسالان، در سه رده نوجوانان، جوانان و امید نیز تیم های لیگ رجحان دارد و امور جاری آن تیم ها نیز در شرایط خوبی در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 924

به "تذکر باشگاه نساجی به یک باشگاه تازه تأسیس دولتی؛ بازیکنان ما را هوایی نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر باشگاه نساجی به یک باشگاه تازه تأسیس دولتی؛ بازیکنان ما را هوایی نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید