ترامپ: به پای مهاجران شلیک کنید!

به گزارش تفطن، رئیس جمهور آمریکا در جلسه ای با مشاورانش ابتدا پیشنهاد تیراندازی به سمت پناهجویان را مطرح نمود و بعد از آنکه متوجه شد این کار غیرقانونی است شلیک گلوله به سمت پای آن ها را پیشنهاد داد!

ترامپ: به پای مهاجران شلیک کنید!

به گزارش ، به نقل از نیویورک تایمز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جلسه ای که ماه مارس در دفتر کارش در کاخ سفید برگزار شده ابتدا پیشنهاد داده در صورتی که مهاجران غیرقانونی به سمت سرباز ان مررزی سنگ پرتاب کردند سربازان نیز به سمت مهاجران تیراندازی کنند و بعد از آنکه متوجه شده این کار غیرقانونی است پیشنهاد شلیک گلوله به سمت پای آن ها را مطرح کرده است؛ با این حال مشاوران ترامپ به او گفتند که این راهکار هم قانونی نیست.

ترامپ که به دنبال یافتن راهکارهای جدید برای جلوگیری از ورود پناهجویان به آمریکا است در یکی از این پیشنهادها به مشاورانش دستور داده مرز 2000 مایلی با مکزیک را تا ظهر روز بعد به طور کامل ببندند.

ولی مشاوران او گفتند که این حکم هم باعث گیرافتادن توریست های آمریکایی در مکزیک یا سرگردان شدن دانش آموزان در هر دو سوی مرز و یا ایجاد بحران اقتصادی برای هر دو کشور می شود.

ترامپ در طرحی دیگر ساخت یک دیوار مرزی با گودالی پر از مار و تمساح را ارائه کرده و یا نصب نیزه هایی با قابلیت فرورفتن در بدن انسان روی این دیوارها را عنوان کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیش تر اعلام کرده بود: مهاجرت غیرقانونی سالانه بیش از 300 میلیارد دلار برای آمریکا هزینه دربردارد. هیچ دلیلی برای این هزینه وجود ندارد و اتفاقاتی در جریان است تا این رقم کاهش یابد. دموکرات ها می توانند به نقاط ضعف انتها دهند تا این کار سریع تر و راحت تر انجام شود. اما این اتفاق به هرحال می افتد.

وی مدعی شده است: توافقات تجاری بسیار احمقانه و مهاجرت غیرقانونی هزینه و بار زیادی برای کشورمان دارند. این دو مسئله حل می شود و در آینده ای نه چندان دور، آمریکا شاهد تغییری بسیار مثبت خواهد بود. به یاد داشته باشید اولویت با آمریکاست.

دونالد ترامپ از ابتدای ورود به کاخ سفید همواره سیاست هایی مهاجرستیزانه اتخاذ کرده است و قصد دارد به منظور جلوگیری از ورود افراد به آمریکا در مرز این کشور با مکزیک دیوار احداث کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 664

به "ترامپ: به پای مهاجران شلیک کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: به پای مهاجران شلیک کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید