جشن خداحافظی بیرانوند خراب شد

به گزارش تفطن، در تمرین امروز پرسپولیس اعضای تیم با تدارک مناسب آماده خداحافظی از او بودند اما این دروازه بان در تمرین حاضر نشد.

جشن خداحافظی بیرانوند خراب شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز از ساعت 16:30 تمرین خود را در ورزشگاه کاظمی شروع کردند. پیش از شروع تمرین یحیی گل محمدی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. بعد از گرم کردن، بازیکنان در سه گروه به انجام آقاوسط پرداختند.

در این بخش گل محمدی و باقری پا به پای سایر بازیکنان تمرین کردند. در قسمت بعدی تمرین نیز بازیکنان به مرور کارهای تاکتیکی و اجرای برنامه های مورد نظر کادر فنی پرداختند.

امید عالیشاه، وحید امیری، محسن ربیع خواه و محمد نادری امروز زیر نظر کادر پزشکی تیم تمرین کردند.

سرخپوشان بعد از یک ساعت تمرین بدن های خود را سرد کردند و بعد از دقایقی راهی فرودگاه شدند تا آماده سفر به تبریز شوند.

در تمرین امروز بازیکنان آماده خداحافظی با بیرانوند بودند و اعضای تیم برای او دسته گل، پیراهن ویژه پرسپولیس و یک کیک مخصوص با تصویر خودش هم تدارک دیده بودند اما بیرانوند پیروز به حضور در این تمرین نشد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارشتند با بیرانوند بدرقه مناسبی داشته باشند زیرا تا به امروز آنتورپ پاسخ مثبتی به درخواست این باشگاه برای حضور بیرانوند در بازی های باقی مانده شاگردان یحیی گل محمدی در ادامه فصل نداده است و به همین دلیل بسیار بعید به نظر می رسد وی پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی تیم بلژیکی پرسپولیس را همراهی کند.

ویزای بیرانوند به احتمال زیاد برای روزهای ابتدایی هفته آینده صادر خواهد شد و بلافاصله هم این دروازه بان ملی پوش ایران را ترک خواهد کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tafatton.ir شناسه مطلب: 1413

به "جشن خداحافظی بیرانوند خراب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن خداحافظی بیرانوند خراب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید